Vítkovice rozstříleli Spartu

20. února 2005, ČFbU

Sparta Praha 2.48 kBProti Spartě šly Vítkovice rychle do vedení zásluhou Vavrečky. Hosté sice vyrovnali Roušalem, ale za necelou minutu znovu prohrávali po brance Hrubého.

Proti Spartě šly Vítkovice rychle do vedení zásluhou Vavrečky. Hosté sice vyrovnali Roušalem, ale za necelou minutu znovu prohrávali po brance Hrubého. Do poloviny utkání potom dokázali hosté držet nadějný stav. Ve 30. minutě však Vaněk spustil brankovou smršť domácích. Během druhé desetiminutovky druhé části vstřelili domácí pět branek a rozhodli utkání. Jednu z branek vstřelil Vladař, který k ní přidal ve třetí části další tři branky a stal se nejvýraznější postavou utkání.

1.SC SSK Vítkovice - Akcent Sparta Praha 10:3 (2:0,5:2,3:1)
Branky a nahrávky:
2.Vavrečka (T.Sladký), 14.Hrubý (Vavrečka), 30. Vaněk (Hrubý), 34.Mimra (Rohel), 35.Vladař (Rohel), 38.Mimra (Ro.Švancer), 39.Rohel (T.Sladký), 45.Vladař (Ciompa), 50.Vladař (Brus), 56.Vladař (Rohel) - 33.Roušal (Waliczko), 39.Culka (Fišer), 50.Waliczko (Culka). Rozhodčí: Mašurka, Šimon. Vyloučení: 4:3. Využití: 2:0. Oslabení: 2:0. Diváci: 26.
Sestavy
1.SC SSK Vítkovice:
Ciompa- Vladař, Brus - Rohel, Kološ - Vavrečka, T.Sladký, Hrubý - Ro.Švancer, Mimra, Vaněk - (20.navíc Tomašík).
Akcent Sparta Praha: Pelcman (38.Bobisud) - Bartek, Mudra, Waliczko, Križko, Hrabec, Weiss, Koráb, Culka, Roušal, Brichca, Pipek, Fišer, Němčík