Už tento víkend může rozhodnout o účasti v semifinále

06. března 2014, Zuzana Košťálová

Další dva čtvrtfinálové zápasy čekají ženy v Praze.

Po dvou kolech čtvrtfinále vedou vítkovické ženy v sérii 2:0, když dokázaly v obou zápasech porazit ELITE PRAHA. V sobotním utkání sice dokázala Praha dlouho vzdorovat, nakonec však z duelu vítězně vzešly Vítkovice v poměru 5:2. V neděli se znovu Vítkovice dostaly do dvougólového vedení, ELITE se podařilo v prostřední části snížit, ale to bylo z jejich strany vše. V závěrečné třetině inkasovala Gécová hned třikrát a konečný výsledek 5:1 svítil na tabuli ve prospěch domácích.

V zápasech se prostřídaly obě vítkovické brankářky. V sobotním duelu se do branky postavila Lenka Kubíčková, v neděli přenechala svou pozici kolegyni Haně Ranochové. Obě dvě strážkyně branky Vítkovic podávají po celou sezónu jisté výkony a na úspěchu celého týmu mají nemalý podíl. Jejich kvality potvrzují tři čistá u každé z nich v základní části.

Za ELITE PRAHA je brankářskou jedničkou Martina Gécová, která má ze základní části odchytaných téměř 1300 minut, a je taktéž důležitou oporou svého týmu.

5. Leona Müllerová – 1 (0+1)

Zápasy se odehrají v sobotu 8. 3. 2014 od 19:00 na SH VŠE v Praze. V neděli 9. 3. 2014 se zápas odehraje v 17:00 na SH Radotín.