Junioři na úvod zdolaly Bohemians

18. září 2006, Michal Deus

Vítkovičtí mladíci začali sezonu vítězně. Zdolaly urputné FbŠ Bohemians 5:2.

Obhájce mistrovského titulu, domácí Vítkovice, vstoupily do nového ročníku vítězstvím nad pražskou Bohemkou.

První třetina byla z obou stran velmi opatrná. Střely z dálky a zajištěné obrany jasně ukázaly, že se jedná o první kolo a o první body. V závěru třetiny se však prosadali hosté a do kabin šli za jednobrankového vedení.

Ve druhé části převzaly iniciativu domácí. Dostávali se do rychlých přečíslení. Ve finální fázi však scházel klid na hokejkách Vítkovic. Obě mužstva přidala po jedné brance. Domácí tak po dvou třetinách stále prohrávali.

Třetí dějství přineslo obrovský tlak Vítkovic a zasloužený obrat, o který se velkou měrou zasloužil třígolový střelec večera Dohnal. Tečkou za utkáním a poděkováním dívákům se stala pohledná kombinační akce po ose Komínek - Deus a zakončující Smetana. Vítkovice - Bohemians 5:2.

Detail utkání zde.

Zápasy

Sobota 20.1.2018

Ne 28.1.Vítkovice - Bohemians 17:00

Bleskovky

Brankářský trénink

První letošní brankářský trénink se bude konat ve středu 10. ledna.
Út 9.1.

Elévové

První turnaj elévů v roce 2018 bude domácí pořádání v SC Dubina 21. ledna 2018.
Pá 5.1.

První tréninky v roce

Přípravka začíná tréninkem ve středu 3.1., elévové ve čtvrtek 4.1., mladší žáci, kteří nejedou na Gothii budou mít tréninky 3.1. v 18:00, 5.1. v 15:00 a 10.1. v 18:00. Tréninky starších žáků A a B budou spojeny v termínech 3.1. 16:30, 4.1. 17:00 a 8.1. 17:00.