Na Dubinu přijede Zozulák a spol.

15. ledna 2015, CD

Vítkovice se poprvé v roce 2015 představí doma. Hostit budou Pardubice.

Poslední domácí zápas Vítkovice prohrály s Bohemians 2:5 a tak se budou chtít svým fanouškům jistě revanšovat. Úlohu ovšem nebudou mít lehkou, na Dubinu přijedou Pardubice, které se každým získaným bodem rvou o play-off. Momentálně hájí poslední postupové místo. Přesto budou Vítkovice v utkání favoritem.

Lídrem "perníkářů" je jednoznačně Martin Zozulák, momentálně čtvrtý nejproduktivnější hráč extraligy a její druhý nejlepší střelec. Góly mu připravuje hlavně Jakub Burian, který letos nasbíral nejen na Zozulákovy branky už 16 asistencí. V brance letos předvádí vynikající výkony Zdeněk Tvrdý.

Vítkovice-Pardubice

doma: 7 6-0-0-1-0 41:14

venku: 8 5-1-0-0-2 41:29

První vzájemné střetnutí skončilo vítězstvím Vítkovic 4:3 po prodloužení, když nerozhodný výsledek po šedesáti minutách rozsekl Jan Šebesta. V domácím prostředí Vítkovice s Pardubicemi klopýtly jedinkrát ze sedmi případů a to loni po prohře 4:5 po prodloužení. Tu hattrickem režíroval kdo jiný než Martin Zozulák, jenž měl na svědomí i rozhodující branku.

Vítkovice hájí první čtyřku, Pardubice osmé místo a postup do play-off. Do konce základní části zbývá ještě sedm, respektive Vítkovicím ještě osm zápasů, neboť utkání 14. kola s FBC Ostrava se bude teprve dohrávat (3.2.). Vrchol sezony se pomalu blíží.

2005/06 22.1.2006 3:1

Utkání 1. SC Vítkovice Oxdog - Sokol PPAS Pardubice začíná na SC Dubina v sobotu 17.1.2015 v 18:15