Junioři vyhráli 9:5 nad Hradcem Králové.

20. listopadu 2017, Tomáš Sladký

Odpor houževnatého soupeře se podařilo zlomit až ve třetí třetině, „povinné tři body“ tak nakonec zůstaly na Dubině!

S papírově nejslabším soupeřem dosavadního průběhu KB-ligy se naši mladíci až nebývale natrápili. Po třetinách 2:0 a 2:2 vstupovali do poslední části s lehkým pocitem nejistoty. Ten přešel v nervózní pasáž mezi 45. a 50. minutou, kdy se Hradci podařilo snížit na rozdíl jediné branky (5:4). Až po stažení sestavy na dvě pětice se podařilo juniorům dostat vývoj utkání pod kontrolu a zvítězili docela jasně 9:5.

Slovo trenéra Václava Gurkovského: Dnes jsme spokojení s výsledkem, s průběhem utkán
í už méně. V době, kdy jsme měli odskočit ve skóre ještě více se soupeř dostal do hry a rozhodovat jsme tak museli ve stáhnuté sestavě až v druhé polovině třetí třetiny. Díky soupeři za utkání.

1. SC TEMPISH Vítkovice - FbC Hradec Králové 9:5

branky:6. Pavel Balusek, 19. Petr Šomodi, 27. Tomáš Hanzlík, 27. Petr Šomodi, 45. Jakub Koch, 49. Daniel Filip, 53. Lukáš Herblich, 55. Martin Ulman, 57. Martin Ulman - 36. Dalibor Vlášek, 38. Ondřej Erbs, 46. Matyáš Velc, 49. Matěj Mikšovský, 60. Matyáš Velc; rozhodčí:Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení:2:1; využití:0:0; diváků:60; zásahy brankářů:Denis Jasiok 10, Štěpán Zerzoň 6 - Matyáš Ludvík 27; po třetinách:2:0, 2:2, 5:3;