Junioři se shodnou prohrou a výhrou 10:4!

26. listopadu 2017, Tomáš Sladký

Junioři A mají za sebou kolečko Ostrava-Praha-Brno-Ostrava. Oba výsledky jsou totožné, s Bohemians neuspěli, s Gullivery si napravili chuť!

Vyvolená patnáctka odjela v sobotu do Prahy s cílem vzdorovat Bohemce, která nastoupila k zápasu vyzbrojena všemi trumfy hrajícími i za mužskou kategorii. Ještě v polovině utkání držely Vitkovice se soupeřem krok, na 3:2 z pohledu domácích snižoval dvěmi zásahy Jakub Koch. Po nástupu do třetí části však bylo o vítězi rychle rozhodnuto. Bohemians navýšili skóre až na jasných 10:4.

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - 1. SC TEMPISH Vítkovice 10:4

branky: 8. Matyáš Krebner, 16. Filip Forman, 19. Filip Forman, 38. Matyáš Krebner, 41. Jakub Buršík, 44. Jan Horák, 49. Daniel Cabejšek, 55. Jakub Buršík, 59. Filip Horák, 60. Matěj Surák - 28. Jakub Koch, 34. Jakub Koch, 48. Martin Ulman, 60. Ondřej Sidunov; rozhodčí: Milan Baloun - Radek Štengl; vyloučení: 3:1 + Radek Šomodi 5; využití:0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Ondřej Kratěk 25 - Denis Jasiok 37; po třetinách:3:0, 1:2, 6:2.

Slovo trenéra Václava Gurkovského : Myslím si, že na počet šancí vyrovnané utkání, ale soupeř byl ve všech ohledech nebezpečnější. Děkujeme soupeři za utkání a pořadatelům za pomoc se zraněným hráčem.

Pozdní zápas v Praze, nedělní brzký přesun vlakem do moravské metropole se možná podepsal na koncentraci v zakončení v první třetině zápasu s Gullivers. Tu Vítkovice prohrály 2:0, i v extrémním nepoměru na gólové šance! Domácí gólman Bartoň byl k nepřekonání. Od prostředního dějství si ale modrá družina posílena o Jiřího Bestu a Daniela Filipa už mířidla seřídila a velmi pohlednými akcemi otočila zápas. Mezi střelce se zapsalo hned sedm hráčů. Po třetinách 2:0, 1:4 a 1:6 si tak nakonec naši junioři odvezli důležité 3 body do tabulky KB-ligy.

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:10

branky: 3. Jan Videman, 19. Jan Videman, 34. Tomáš Dvořák, 56. Vít Suchomel - 23. Radek Šomodi, 30. Martin Michna, 35. Martin Ulman, 36. Rostislav Gattnar, 44. Jiří Besta, 45. Petr West, 48. Martin Michna, 51. Martin Ulman, 57. Petr Šomodi, 58. Jiří Besta; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 2:1; využití: 1:2; diváků: 36; zásahy brankářů: Michal Bartoň 36 - Denis Jasiok 19; po třetinách: 2:0, 1:4, 1:6;

Slovo trenéra Tomáše Sladkého : Byl to pro nás náročný víkend, kluci měli v nohách pozdní zápas v Praze. O to víc jsem rád za to, jak jsme zvádli dnešní zápas, většinu situaci jsme řešili kombinačně a to se projevilo v konečném výsledku. Děkujeme soupeři za zápas a pořadatelům za organizaci.