MUŽI PORAZILI TATRAN I PODRUHÉ!

14. prosince 2017, redakce

Odplata za perfektní Souboj šampiónů se nekonala. V chátrající střešovické stodole dominovaly Vítkovice 9:5!

Ve středu 13.prosince se představili muži v předehrávce 17.kola Tipsport Superligy na hřišti odvěkého rivala Tatranu Střešovice. V prvním vzájemném zápase letošního ročníku Superligy vyhráli Vítkovice po velkém boji 8:7.

Ve včerejším utkání za Tatran nenastoupili dva reprezentanti, a to Marek Beneš a Ondřej Němeček, kteří jsou na tří týdenní stáži ve švédském Pixbo Wallenstam.

Jako první se do zápisu zapsal Jan Jastřembský, když byl vyloučen na 2 minuty za hrubost. Skóre otevřel v přesilovce Tomáš Svačinka. Za necelé dvě srovnal Tomáš Sladký. Ve 13. minutě skóroval agilní Adam Delong, 1:2

Ve druhé třetině si zopakoval slalom Jakub Hubálek, který prokličkoval mezi třemi hráči a zvýšil na 1:3. Ve 30. minutě snížil Jakub Slavík, ale za minutu se ozval Jiří Besta a vrátil Vítkovicím dvoubrankové vedení. Na konci 2. třetiny se opět ozval Jakub Slavík a snížil na 3:4.

Na začátku 3. třetiny se trefil Martin Tokoš. A pak přišla zlomová 49.minuta když se hrálo 4 na 4, když se Vítkovicím podařilo vstřelit 3 rychlé góly a dostali se do trháku (3:7). Hned na to korigoval skóre Jakub Slavík na 4:7. V 56. minutě navýšil na 4:8 Jan Šebesta. Na 4:9 zvýšil Martin Tokoš a jako poslední se trefil Milan Meliš a ukončil zápas se stavem 5:9.

Komentář trenéra Pavla Bruse: Dlouho vyrovnaný zápas byl zapříčiněn hlavně výborným Rebrem, který dnes chytil 7 gólů. Soupeře držely ve hře přesilovky a nám se je dnes nedařilo proměňovat. V útoku jsme dnes hráli kvalitně a nepouštěli jsme Tatran do velkých šancí. Fyzicky jsme dnes byli silní. Zasloužená výhra. Přejeme soupeři hezké svátky.

Tatran Teka Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice 5:9

branky:8. Tomáš Svačinka, 30. Jakub Slavík, 40. Jakub Slavík, 50. Jakub Slavík, 59. Milan Meliš - 9. Tomáš Sladký, 14. Adam Delong, 21. Jakub Hubálek, 31. Jiří Besta, 41. Martin Tokoš, 49. Ondřej Firda, 49. Lukáš Hájek, 56. Jan Šebesta, 56. Martin Tokoš;rozhodčí:Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora;vyloučení:3:4;využití:2:0;diváků:152; zásahy brankářů:Michal Rebro 19 - Lukáš Souček 18;po třetinách:1:2, 2:2, 2:5.

Poslední zápas TSL sehrají muži opět venku: 17. 12. 2017 - 18.kolo: Florbal Ústí x 1.SC TEMPISH Vítkovice