MUŽI PORAZILI TATRAN I PODRUHÉ!

14. prosince 2017, redakce

Odplata za perfektní Souboj šampiónů se nekonala. V chátrající střešovické stodole dominovaly Vítkovice 9:5!

Ve středu 13.prosince se představili muži v předehrávce 17.kola Tipsport Superligy na hřišti odvěkého rivala Tatranu Střešovice. V prvním vzájemném zápase letošního ročníku Superligy vyhráli Vítkovice po velkém boji 8:7.

Ve včerejším utkání za Tatran nenastoupili dva reprezentanti, a to Marek Beneš a Ondřej Němeček, kteří jsou na tří týdenní stáži ve švédském Pixbo Wallenstam.

Jako první se do zápisu zapsal Jan Jastřembský, když byl vyloučen na 2 minuty za hrubost. Skóre otevřel v přesilovce Tomáš Svačinka. Za necelé dvě srovnal Tomáš Sladký. Ve 13. minutě skóroval agilní Adam Delong, 1:2

Ve druhé třetině si zopakoval slalom Jakub Hubálek, který prokličkoval mezi třemi hráči a zvýšil na 1:3. Ve 30. minutě snížil Jakub Slavík, ale za minutu se ozval Jiří Besta a vrátil Vítkovicím dvoubrankové vedení. Na konci 2. třetiny se opět ozval Jakub Slavík a snížil na 3:4.

Na začátku 3. třetiny se trefil Martin Tokoš. A pak přišla zlomová 49.minuta když se hrálo 4 na 4, když se Vítkovicím podařilo vstřelit 3 rychlé góly a dostali se do trháku (3:7). Hned na to korigoval skóre Jakub Slavík na 4:7. V 56. minutě navýšil na 4:8 Jan Šebesta. Na 4:9 zvýšil Martin Tokoš a jako poslední se trefil Milan Meliš a ukončil zápas se stavem 5:9.

Komentář trenéra Pavla Bruse: Dlouho vyrovnaný zápas byl zapříčiněn hlavně výborným Rebrem, který dnes chytil 7 gólů. Soupeře držely ve hře přesilovky a nám se je dnes nedařilo proměňovat. V útoku jsme dnes hráli kvalitně a nepouštěli jsme Tatran do velkých šancí. Fyzicky jsme dnes byli silní. Zasloužená výhra. Přejeme soupeři hezké svátky.

Tatran Teka Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice 5:9

branky:8. Tomáš Svačinka, 30. Jakub Slavík, 40. Jakub Slavík, 50. Jakub Slavík, 59. Milan Meliš - 9. Tomáš Sladký, 14. Adam Delong, 21. Jakub Hubálek, 31. Jiří Besta, 41. Martin Tokoš, 49. Ondřej Firda, 49. Lukáš Hájek, 56. Jan Šebesta, 56. Martin Tokoš;rozhodčí:Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora;vyloučení:3:4;využití:2:0;diváků:152; zásahy brankářů:Michal Rebro 19 - Lukáš Souček 18;po třetinách:1:2, 2:2, 2:5.

Poslední zápas TSL sehrají muži opět venku: 17. 12. 2017 - 18.kolo: Florbal Ústí x 1.SC TEMPISH Vítkovice

Zápasy

Úterý 10.4.2018

Bleskovky

Tréninky v SC Dubina

S ohledem na konání sportovních akcí v SC Dubina se nebudou od úterka 17. dubna do pátku 20. dubna konat žádné vítkovické tréninky.
St 11.4.

Brankářský trénink

Ve středu 28. března se bude konat brankářský trénink.
Pá 23.3.

Velikonoce

Od čtvrtka 29. března do pondělí 2. dubna se v SC Dubina nebudou konat žádné vítkovické tréninky. Bude zde probíhat mezinárodní basketbalový turnaj a pořádání semifinále Extraligy žen.