Muži berou další tři cenné body, Lípa poražena 8:2!

8. ledna, redakce

Muži završili skvělý vstup Vítkovic do Nového roku, po juniorech a ženách zvládli své utkání doma na Dubině na modrém pažitu s přehledem...

V rámci 19. kola Tipsport Superligy se na palubovce Vítkovic představila Česká lípa. Severočeši měli za cíl odvést 3 body, ale domácí jim rychle ukázali kdo je pánem na hřišti.

Jako první šli do vedení severočeši, po výborné nahrávce Dzierži se prosadil Jaromír Ekl. V polovině první třetiny srovnal Ondřej Firda. O pět minut později vstřelil svůj první ze tří gólů Tomáš Sladký. 23 sekund před koncem přidal svůj druhý gól. Do šaten se tak šlo za stavu 3:1 pro Vítkovice.

Ve druhé třetině padl pouze jeden gól a to ve 25. minutě, když Tomáš Sladký zkompletoval HATTRICK, Vítkovice vedly už o 3 góly. Ve 34. minutě hrály Vítkovice přesilovku, když se nechal vyloučit Jakub Jirsa.

Do třetí třetiny nastoupili domácí dobře, když hned ve 2. minutě zvyšoval na 5:1 Jakub Vilím. Hned vzápětí, ale snižoval 5:2 Marek Dzierža, který ještě minulou sezónu hrál za nedaleký klub SK PEMA Opava a dnes patří k jedním z klíčových hráčů České Lípy. To bylo ze strany České Lípy vše, ve zbytku zápasu se už trefovaly pouze Vítkovice. V 50. minutě na 6:2 Adam Delong, o 2 minuty později Josef Rýpar, když mu asistoval Lukáš Souček! A jako poslední se trefil Martin Tokoš.

Komentář trenéra domácích Pavla Bruse: Hra jako taková byla dobrá, obrana fungovala, většina věcí co řešíme funguje. S hodně věcmi jsem spokojený. Bohužel dneska jsme si mohli nechutně nahrabat skóre, ale pojali jsme to opět trošku laxně. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme klidnou cestu domů.

Sestřih gólů v odkaze:

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC 4CLEAN Česká Lípa8:2

branky:11. Ondřej Firda, 15. Tomáš Sladký, 20. Tomáš Sladký, 26. Tomáš Sladký, 42. Jakub Vilím, 52. Adam Delong, 54. Josef Rýpar, 59. Martin Tokoš - 4. Jaromír Ekl, 44. Marek Dzierža;rozhodčí:Kamil Sojka - Tomáš Sojka;vyloučení:0:2;využití:0:0;zásahy brankářů:Lukáš Souček 11 - Ivan Ponomarev 37;po třetinách:3:1, 1:0, 4:1;

Příští zápas mužů: 14. 1. 2018 - 20.kolo- FBC Liberec x 1.SC TEMPISH Vítkovice - Home Credit Aréna Liberec!

Zápasy

Úterý 10.4.2018

Bleskovky

Tréninky v SC Dubina

S ohledem na konání sportovních akcí v SC Dubina se nebudou od úterka 17. dubna do pátku 20. dubna konat žádné vítkovické tréninky.
St 11.4.

Brankářský trénink

Ve středu 28. března se bude konat brankářský trénink.
Pá 23.3.

Velikonoce

Od čtvrtka 29. března do pondělí 2. dubna se v SC Dubina nebudou konat žádné vítkovické tréninky. Bude zde probíhat mezinárodní basketbalový turnaj a pořádání semifinále Extraligy žen.