SUPERLIGA: Čtvrtfinále 3 a 4 v Praze ve Stodola aréně!

15. března 2018, redakce

Po dvou utkáních, která se odehrála na vítkovickém tarkettu v Ostravě se série přesouvá na střešovickou půdu za stavu 1:1!

Vítkovice vkročily v sobotu do play-off vysokou prohrou 2:8. Nešlo skoro nic, Tatranu tam doslova spadlo vše. Ani druhé nedělní utkání nezačalo podle vítkovického plánu, když domácí inkasovali podruhé, svítila na časomíře 13.minuta! V dramatickém závěru se Vítkovicím nakonec podařilo vyrovnat na 3:3, v prodloužení šlo spíše o taktické šachy a tak o vítězi rozhodly až samostatné nájezdy. Ten rozhodující proměnil navrátilec Martin Tokoš, vyzrál parádním kouskem na Rebra a na čas opět dobyl internet!

Za stavu 1:1 se nyní série přesouvá do Prahy, kde budou chtít modrobílí určitě vyhrát obě utkání:

3. čtvrtfinále: Sobota, 17.března 15:00, STODOLA Aréna, Střešovice

4. čtvrtfinále: Neděle, 18.března 15:00, STODOLA Aréna, Střešovice

Je jisté, že se série minimálně ještě jednou přesune zpět do Ostravy a to v úterý 20.3., kdy se od 19:00 možná odehraje rozhodující čtvrtfinále této Série šampiónů! Tento zápas si rozhodně nenechejte ujít!