Nominace elévů na sobotu 29. dubna

24. dubna, Vlaďka Zoubková

Potvrzujte účast.

Nominace Aligátoři: sraz sobota v 7:00, SC Dubina, Horní 81. Pořádáme, oba týmy mají sraz ve stejný čas!

Maxera Jakub, Strážnický Adam, Bura Václav, Bura Jan, Gabriel Matěj, Šmerda Matěj, Drozd Jan, Bárta Erik, Kleibert Daniel, Slavík Josef, Blažek Jakub, Rohel Jakub, Sitora Jan, Bombač Vojtěch.

Nominace Draci: sraz sobota v 7:00, SC Dubina, Horní 81. Pořádáme, oba týmy mají sraz ve stejný čas!

Kocián Tomáš, Adámek David, Adam Jan, Damek Filip, King Samuel, Hýl Zdeněk, Gola Miroslav, Stuchlík Richard, Schejbal Matěj, Ferenčík Radoslav, Suchý Matěj, Eliáš Michal, Hlavičková Hana, Feiková Aneta.

Rozpis turnaje zde

Potvrzujte účast na email smernaldo@seznam.cz nebo mobil 603 431 534 do středy 26. dubna.

Nominace není konečná a může se kdykoliv změnit! Každý hráč si vezme štulpny, míček na rozcvičení a kartičku pojišťovny.

Pokud rodiče nepotvrdí účast dítěte do uvedených termínů, automaticky se jeho nominace ruší a místo zaujme jiný hráč!!

Děkujeme za pochopení.

 
 

Zápasy

Pondělí 3.4.2017
 

Bleskovky

Tréninky starších A i B

V příštím týdnu budou spojeny tréninky starších žáků A a B, tréninky proběhnou v pondělí a ve středu v časech tréninkových jednotek starších žáků A. Čtvrteční trénink se již neuskuteční.
Pá 23.6.

Přípravka

V pondělí 26. června se uskuteční poslední trénink přípravky v této sezóně.
Čt 22.6.

Brankářský trénink

Ve středu 21.6. se již nekoná trénink brankářů. Trenér přeje všem brankářům krásné prázdniny a těší se na setkání v září.
St 21.6.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Ml. Boleslav 22 169:71 63
2. Chodov 22 174:121 52
3. Tatran 22 144:126 40
4. Vítkovice 22 146:129 39
5. Brno 22 126:116 36
6. Ostrava 22 119:144 30
7. Otrokovice 22 102:105 28
8. Bohemians 22 138:154 26
9. Sparta 22 121:127 24
10. Liberec 22 113:156 23
11. Pardubice 22 102:140 22
12. Kladno 22 111:176 13

Partneři

Město Ostrava Tempish MS kraj DAV Floorball player
Copyright © 2017 1. SC Vítkovice Oxdog & eSports.cz, s.r.o.