Semifinálová série se přesouvá do Ostravy! Vítkovice vedou 2:0 na zápasy!

04. dubna 2018, redakce

Vítkovice si jako velikonoční výslužku odvezly z Prahy dvě cenné výhry. A již tento víkend se může rozhodnout, zda si Vítkovice vyzvednou vstupenku do Superfinále! K tomu ale bude zapotřebí ještě velký kus práce. Chodov se rozhodně nebude chtít vzdát, samotní hráči si skrz sociální média velmi věří a chtějí vrátit sérii na Jižní město.

První nedělní zápas byl dramatický až do konce! Vítkovice sice v čase 57:43 vedli o dvě branky 6:4, pražané ale zásluhou Toma Ondruška ještě snížili na rozdíl jediné branky. Těsné vedení si Vítkovice nakonec pohlídaly a ujaly se vedení 1:0. Svůj den neměla jedna z hlavních opor Chodova brankář Jan Barák, který obdržel z pouhých 16 střel 6 branek!

Pondělní velikonoční zápas jasně patřil Vítkovicím. Už v první třetině se dostali do tří brankového vedení. Hned ze startu té třetí se trefil navrátilec Lukáš Řezanina a navýšil skóre na 4:0. V sedmé minutě se domácí přece jen dočkali branky, jejíž autorem byl Tomáš Sýkora. Chodov poté vstřelil ještě další dvě branky, ale na zápas už to velký vliv nemělo, naopak další tři góly od rytířů ještě obdrželi z toho dvě do prázdné branky. Jan Barák i ve druhém zápase nebyl úspěšný, když ze 17 střel pustil 5 za svá záda. Naopak Lukáš Souček byl pod větší palbou, přesněji ze 41 pokusů pouhé 3 pokusy nezachytit. Zároveň ale výborně fungovala Vítkovická obrana a hlavně Lukáš Hrubý, který dokázal spoustu střel zablokovat!

Semifinále se přesouvá na Dubinu, očekává se ostré pokračování této velmi atraktivní série! O elektrizující atmosféru nebude nouze, fanoušci opět spojí síly s kotlem hokejové HC Ridery! V sobotních přestávkách se můžete těšit na florbalovou ukázku našich mladších žáků, v neděli pak vystoupí kapela Easy Steps!

Tyto zápasy jsou nabídnou nejlepší florbal sezóny, očekává se "přeplněný" dům, proto nabádáme všechny fanoušky, aby dorazili na Dubinu s velkým předstihem! Vstupenky je možno zakoupit pouze přímo na místě, na hale Dubina, která své brány otevře v 16:00, tedy vždy hodinu před zápasem!