Návštěva reprezentačního trenéra Petriho Kettunena

Ve čtvrtek přijede na Dubinu reprezentační trenér v rámci jeho tour po superligových klubech!

Muži zvládli dvě utkání ve třech dnech za 6 bodů!

Náročný výjezd do Hodonína na zápas s Brnem a domácí představeni proti Spartě sebralo hodně sil, ale dalo také 6 cenných bodů!

Rytířky po vlažném rozjezdu potvrdily statut královen Ostravy

Třemi body se blýskla Michaela Šponiarová, zranila se Natálie Martináková

Rytířky vysoko porazily Bohemians, přišly ale o Kamilu Paloncyovou

Čtyřbodové výkony trojice hráček kalí zranění další obránkyně

Junioři vyhráli 9:5 nad Hradcem Králové.

Odpor houževnatého soupeře se podařilo zlomit až ve třetí třetině, „povinné tři body“ tak nakonec zůstaly na Dubině!

Bohaté florbalové menu je tady!

Jízdní řád nabitého programu elitního florbalu na Dubině včetně informací k zajímavé nedělní soutěže pro fanoušky!

"TOKI" je zpět! Přinášíme exkluzivní rozhovor...

Rozhovor s nejnovější posilou Vítkovic Martinem Tokošem pouze na našem webu! Vítej doma...

Rytířky čeká zajímavý dvojboj na Dubině, v neděli na derby!

V pátek hrají rytířky proti Bohemians, v neděli s FBC Ostrava

Vítkovické muže čeká opět dvojitá porce zápasů

Muže čeká opět těžký prodloužený víkend. Ve výjezdním klání v Hodoníně se utkají proti brněnským Bulldogs a v neděli pak doma na Dubině proti pražské Spartě.

Junioři mají za sebou další náročný víkend v Praze.

V Praze se tentokrát utkali se Spartou a výjimečně také na neutrální půdě s Ústím nad Labem. Z výjezdu si nakonec přivezli 4 body!

Vítkovice mají ze Znojma vydřené 3 body!

Velmi náročný zápas mají za sebou muži, kteří na jihu Moravy vybojovali plný počet bodů až v samém závěru, ještě šest minut před konce prohrávali 4:3.

Změna ranních tréninků!

Ranní tréninky na Dubině budou sjednoceny do jedné společné jednotky a to každé úterý 6:15-7:15!
St 15.11.

Tréninky v pátek 17.11.

V pátek 17. listopadu se v hale na Dubině nebudou konat žádné vítkovické tréninky. Důvodem je futsalový turnaj MFK Vítkovice a následné pořádání extraligy žen 1. SC TEMPISH Vítkovice x Fbš Bohemians.
Po 13.11.

Brankářský trénink

Ve středu 8. listopadu se nebude konat trénink brankářů, další proběhne 15. listopadu.