Soupiska » Ženy 2013/2014

Brankáři

# jméno narozen věk výška váha hůl
22 Kubíčková Lenka 7.4.1984 30 let 161 cm 57 kg  
83 Ranochová Hana 19.1.1996 18 let 173 cm 73 kg  
  průměr: 24 let 167 cm 65 kg  

Obránci

# jméno narozen věk výška váha hůl
9 Karkošková Alena 6.10.1987 27 let 173 cm 71 kg  
12 Klapitová Katarína 29.11.1994 20 let 165 cm 51 kg P
21 Kociánová Klára 15.6.1994 20 let 169 cm 60 kg L
11 Niemcová Anna 1.3.1987 27 let 177 cm 82 kg P
29 Paloncyová Kamila 19.12.1995 19 let 166 cm 56 kg L
24 Ratajová Denisa 30.6.1995 19 let 174 cm 64 kg P
5 Šupáková Ivana 5.12.1993 21 let 163 cm 62 kg L
27 Vobořilová Veronika 27.4.1982 32 let 162 cm 62 kg L
16 Voláková Tereza 4.8.1992 22 let 180 cm 82 kg  
  průměr: 23 let 170 cm 66 kg  

Útočníci

# jméno narozen věk výška váha hůl
19 Enenkelová Veronika 4.6.1993 21 let 157 cm 52 kg P
10 Ferenčíková Denisa 26.8.1991 23 let 170 cm 62 kg L
7 Halfarová Zuzana 13.8.1990 24 let 165 cm 57 kg L
20 Léblová Monika 29.6.1980 34 let 173 cm 61 kg  
99 Mahdalová Martina 9.9.1987 27 let 156 cm 55 kg L
13 Mandátová Petra 7.9.1990 24 let 175 cm 70 kg L
4 Miksová Lucie 2.2.1996 18 let 164 cm 60 kg L
14 Pastušková Andrea 23.5.1989 25 let 160 cm 60 kg L
17 Quittková Kateřina 7.2.1993 21 let 173 cm 58 kg  
25 Sládečková Eva 18.9.1992 22 let 168 cm 56 kg  
18 Sládečková Hana 18.9.1992 22 let 160 cm 51 kg  
3 Šponiarová Michaela 22.8.1994 20 let 170 cm 69 kg L
6 Šrotová Lucie 9.9.1994 20 let 170 cm 62 kg L
  průměr: 23 let 166 cm 59 kg  
Celkové průměry:
  • věk: 23 let
  • výška: 168 cm
  • váha: 62 kg

Zápasy

Sobota 20.1.2018
 
Ne 28.1.Vítkovice - Bohemians 17:00

Bleskovky

Brankářský trénink

První letošní brankářský trénink se bude konat ve středu 10. ledna.
Út 9.1.

Elévové

První turnaj elévů v roce 2018 bude domácí pořádání v SC Dubina 21. ledna 2018.
Pá 5.1.

První tréninky v roce

Přípravka začíná tréninkem ve středu 3.1., elévové ve čtvrtek 4.1., mladší žáci, kteří nejedou na Gothii budou mít tréninky 3.1. v 18:00, 5.1. v 15:00 a 10.1. v 18:00. Tréninky starších žáků A a B budou spojeny v termínech 3.1. 16:30, 4.1. 17:00 a 8.1. 17:00.
Út 2.1.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Chodov 20 159:79 55
2. Vítkovice 21 159:94 55
3. Ml. Boleslav 21 160:85 53
4. Sparta 20 118:100 36
5. Otrokovice 21 110:93 35
6. Bohemians 21 125:117 35
7. Tatran Střešovice 21 118:113 31
8. Pardubice 20 108:106 31
9. Ostrava 20 99:128 22
10. Liberec 21 128:156 20
11. Znojmo 21 98:138 19
12. Česká Lípa 21 98:161 18
13. Brno 21 95:120 17
14. Ústí 21 80:165 8

Partneři

Město Ostrava Tempish MS kraj DAV Floorball player
Copyright © 2018 1. SC Vítkovice Oxdog & eSports.cz, s.r.o.