Soupiska » Ženy 2014/2015

Brankáři

# jméno narozen věk výška váha hůl
22 Kubíčková Lenka 7.4.1984 31 let 161 cm 57 kg  
83 Ranochová Hana 19.1.1996 19 let 173 cm 73 kg  
  Vávrová Šárka 12.2.1993 22 let 166 cm 60 kg  
  průměr: 24 let 167 cm 63 kg  

Obránci

# jméno narozen věk výška váha hůl
17 Hložanková Petra 3.11.1997 18 let 160 cm 50 kg L
12 Klapitová Katarína 29.11.1994 21 let 165 cm 51 kg P
21 Kociánová Klára 15.6.1994 21 let 169 cm 60 kg L
77 Laitinen Mirva 29.9.1993 22 let 178 cm 60 kg L
11 Niemcová Anna 1.3.1987 28 let 177 cm 82 kg P
29 Paloncyová Kamila 19.12.1995 20 let 166 cm 56 kg L
24 Ratajová Denisa 30.6.1995 20 let 174 cm 64 kg P
5 Šupáková Ivana 5.12.1993 22 let 163 cm 62 kg L
27 Vobořilová Veronika 27.4.1982 33 let 162 cm 62 kg L
  průměr: 23 let 168 cm 61 kg  

Útočníci

# jméno narozen věk výška váha hůl
19 Enenkelová Veronika 4.6.1993 22 let 157 cm 52 kg P
10 Ferenčíková Denisa 26.8.1991 24 let 170 cm 62 kg L
7 Halfarová Zuzana 13.8.1990 25 let 165 cm 57 kg L
9 Hašová Tamara 30.9.1991 24 let 165 cm 58 kg L
20 Léblová Monika 29.6.1980 35 let 173 cm 61 kg  
13 Mandátová Petra 7.9.1990 25 let 175 cm 70 kg L
  Miksová Lucie 2.2.1996 19 let 164 cm 60 kg L
14 Pastušková Andrea 23.5.1989 26 let 160 cm 60 kg L
  Peterková Kateřina 24.4.1997 18 let      
18 Sládečková Hana 18.9.1992 23 let 160 cm 51 kg  
3 Šponiarová Michaela 22.8.1994 21 let 170 cm 69 kg L
6 Šrotová Lucie 9.9.1994 21 let 170 cm 62 kg L
  průměr: 24 let 166 cm 60 kg  
Celkové průměry:
  • věk: 23 let
  • výška: 167 cm
  • váha: 61 kg

Zápasy

Sobota 20.1.2018
 
Ne 28.1.Vítkovice - Bohemians 17:00

Bleskovky

Brankářský trénink

První letošní brankářský trénink se bude konat ve středu 10. ledna.
Út 9.1.

Elévové

První turnaj elévů v roce 2018 bude domácí pořádání v SC Dubina 21. ledna 2018.
Pá 5.1.

První tréninky v roce

Přípravka začíná tréninkem ve středu 3.1., elévové ve čtvrtek 4.1., mladší žáci, kteří nejedou na Gothii budou mít tréninky 3.1. v 18:00, 5.1. v 15:00 a 10.1. v 18:00. Tréninky starších žáků A a B budou spojeny v termínech 3.1. 16:30, 4.1. 17:00 a 8.1. 17:00.
Út 2.1.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Chodov 20 159:79 55
2. Vítkovice 21 159:94 55
3. Ml. Boleslav 21 160:85 53
4. Sparta 20 118:100 36
5. Otrokovice 21 110:93 35
6. Bohemians 21 125:117 35
7. Tatran Střešovice 21 118:113 31
8. Pardubice 20 108:106 31
9. Ostrava 20 99:128 22
10. Liberec 21 128:156 20
11. Znojmo 21 98:138 19
12. Česká Lípa 21 98:161 18
13. Brno 21 95:120 17
14. Ústí 21 80:165 8

Partneři

Město Ostrava Tempish MS kraj DAV Floorball player
Copyright © 2018 1. SC Vítkovice Oxdog & eSports.cz, s.r.o.