Tabulka » Muži A - 1999/00

Tabulka play-off

čtvrtfinále
Vítkovice - Sparta   2:0 (10:2, 9:0)
Střešovice - Brno   2:0 (6:0, 2:1)
FBC Ostrava - Havířov   2:0 (5:4, 5:3)
Chodov - SC Ostrava   2:0 (4:3ts, 3:2ts)

semifinále
Vítkovice - Chodov   2:0 (3:1, 4:1)
Střešovice - FBC Ostrava   2:0 (8:1, 4:3)

Finále
Vítkovice - Střešovice   2:1 (2:3, 4:3, 2:1)

o 3.místo
FBC Ostrava - Chodov   1:0 (9:3)

Celková tabulka

P.TýmZVVpRPPpSkóreBRG 
1.Vítkovice22190210125:4240+83
2.Střešovice22150340112:5633+56
3.FBC Ostrava22130360136:7329+63
4.Chodov2211038096:7125+25
5.SC Ostrava22120010085:9324-8
6.Havířov2210039087:8823-1
7.Brno229049095:9822-3
8.Sparta22100111084:8121+3
9.Třeboň2270411074:9318-19
10.Ústí2260115087:11613-29
11.FbT Praha2240315060:10811-48
12.Havl.Brod2220119075:1975-122

Legenda tabulky

P - Pořadí
Z - Zápasy
V - Výhry
Vp - Výhry po prodl.
R - Remízi
Pp - Prohry po prodl.
P - Prohry
Skóre - vstřelené góly : obdržené góly
RG - Rozdíl gólů
B - Body

Zápasy

Sobota 20.1.2018
 
Ne 28.1.Vítkovice - Bohemians 17:00

Bleskovky

Brankářský trénink

První letošní brankářský trénink se bude konat ve středu 10. ledna.
Út 9.1.

Elévové

První turnaj elévů v roce 2018 bude domácí pořádání v SC Dubina 21. ledna 2018.
Pá 5.1.

První tréninky v roce

Přípravka začíná tréninkem ve středu 3.1., elévové ve čtvrtek 4.1., mladší žáci, kteří nejedou na Gothii budou mít tréninky 3.1. v 18:00, 5.1. v 15:00 a 10.1. v 18:00. Tréninky starších žáků A a B budou spojeny v termínech 3.1. 16:30, 4.1. 17:00 a 8.1. 17:00.
Út 2.1.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Chodov 21 164:85 55
2. Vítkovice 21 159:94 55
3. Ml. Boleslav 21 160:85 53
4. Sparta 21 124:102 39
5. Otrokovice 21 110:93 35
6. Bohemians 21 125:117 35
7. Tatran Střešovice 21 118:113 31
8. Pardubice 21 110:112 31
9. Ostrava 21 105:133 25
10. Liberec 21 128:156 20
11. Znojmo 21 98:138 19
12. Česká Lípa 21 98:161 18
13. Brno 21 95:120 17
14. Ústí 21 80:165 8

Partneři

Město Ostrava Tempish MS kraj DAV Floorball player
Copyright © 2018 1. SC Vítkovice Oxdog & eSports.cz, s.r.o.