Tabulka » Ženy - 2002/03

Tabulka play-off

čtvrtfinále
Liberec - Ostrava   2:0 (21:2, 14:1)
Děkanka - Pohoda   2:0 (5:2, 9:0)
Střešovice - Brno   2:0 (3:1, 5:3)
Sparta - Vítkovice   0:2 (1:4, 1:3)

semifinále
Liberec - Vítkovice   2:0 (9:4, 5:3)
Děkanka - Střešovice   2:1 (0:7, 4:3ts, 4:3ts)

Finále
Liberec - Děkanka   3:1 (3:2, 5:0, 2:3, 8:3)

o 3.místo
Střešovice - Vítkovice   1:0 (6:4)

Celková tabulka

P.TýmZVVpRPPpSkóreBRG 
1.Liberec22180220163:4156+122
2.Děkanka22161122138:4153+97
3.Střešovice22162130123:3453+89
4.Sparta2213215168:4945+19
5.Vítkovice22140170107:5443+53
6.Brno2211128085:7237+13
7.Pohoda2290111153:8029-27
8.Lhokamo2270014146:11622-70
9.Ostrava2260212271:10722-36
10.Vsetín2241116036:11115-75
11.Jihlava2240018049:14212-93
12.Otrokovice2210021045:1373-92

Legenda tabulky

P - Pořadí
Z - Zápasy
V - Výhry
Vp - Výhry po prodl.
R - Remízi
Pp - Prohry po prodl.
P - Prohry
Skóre - vstřelené góly : obdržené góly
RG - Rozdíl gólů
B - Body

Zápasy

Sobota 20.1.2018
 
Ne 28.1.Vítkovice - Bohemians 17:00

Bleskovky

Brankářský trénink

První letošní brankářský trénink se bude konat ve středu 10. ledna.
Út 9.1.

Elévové

První turnaj elévů v roce 2018 bude domácí pořádání v SC Dubina 21. ledna 2018.
Pá 5.1.

První tréninky v roce

Přípravka začíná tréninkem ve středu 3.1., elévové ve čtvrtek 4.1., mladší žáci, kteří nejedou na Gothii budou mít tréninky 3.1. v 18:00, 5.1. v 15:00 a 10.1. v 18:00. Tréninky starších žáků A a B budou spojeny v termínech 3.1. 16:30, 4.1. 17:00 a 8.1. 17:00.
Út 2.1.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Chodov 21 164:85 55
2. Vítkovice 21 159:94 55
3. Ml. Boleslav 21 160:85 53
4. Sparta 21 124:102 39
5. Otrokovice 21 110:93 35
6. Bohemians 21 125:117 35
7. Tatran Střešovice 21 118:113 31
8. Pardubice 21 110:112 31
9. Ostrava 21 105:133 25
10. Liberec 21 128:156 20
11. Znojmo 21 98:138 19
12. Česká Lípa 21 98:161 18
13. Brno 21 95:120 17
14. Ústí 21 80:165 8

Partneři

Město Ostrava Tempish MS kraj DAV Floorball player
Copyright © 2018 1. SC Vítkovice Oxdog & eSports.cz, s.r.o.