Tabulka » Muži A - 2005/06

Tabulka play-off

čtvrtfinále
Střešovice - Havířov   3:1 (3:1, 4:5p, 4:2, 5:2)
M. Boleslav - TJ JM Chodov   3:0 (9:5, 10:0, 7:3)
FBC Ostrava - Brno   3:2 (5:3, 4:5, 8:3, 6:8, 7:3)
SSK Future - Vítkovice   3:0 (3:1, 8:7p, 10:4)

semifinále
Střešovice - SSK Future   3:1 (3:8, 3:1, 6:3, 6:4)
M. Boleslav - FBC Ostrava   0:3 (4:5p, 2:6, 2:7)

Finále
Střešovice - FBC Ostrava   3:1 (7:5, 3:4ts, 7:5, 5:3)

Celková tabulka

P.TýmZVVpRPPpSkóreBRG 
1.Střešovice22171022147:7955+68
2.M. Boleslav22132142130:9646+34
3.FBC Ostrava22122071100:8941+11
4.SSK Future22122170123:9541+28
5.Vítkovice2212118098:8539+13
6.Brno2286062130:11738+13
7.Havířov22711121102:11325-11
8.TJ JM Chodov2271112192:10125-9
9.FBŠ Praha2260111498:11923-21
10.Pardubice2251112395:12821-33
11.Liberec22502132116:15219-36
12.Třinec2242114195:15218-57

Legenda tabulky

P - Pořadí
Z - Zápasy
V - Výhry
Vp - Výhry po prodl.
R - Remízi
Pp - Prohry po prodl.
P - Prohry
Skóre - vstřelené góly : obdržené góly
RG - Rozdíl gólů
B - Body

Zápasy

Sobota 20.1.2018
 
Ne 28.1.Vítkovice - Bohemians 17:00

Bleskovky

Brankářský trénink

První letošní brankářský trénink se bude konat ve středu 10. ledna.
Út 9.1.

Elévové

První turnaj elévů v roce 2018 bude domácí pořádání v SC Dubina 21. ledna 2018.
Pá 5.1.

První tréninky v roce

Přípravka začíná tréninkem ve středu 3.1., elévové ve čtvrtek 4.1., mladší žáci, kteří nejedou na Gothii budou mít tréninky 3.1. v 18:00, 5.1. v 15:00 a 10.1. v 18:00. Tréninky starších žáků A a B budou spojeny v termínech 3.1. 16:30, 4.1. 17:00 a 8.1. 17:00.
Út 2.1.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Chodov 21 164:85 55
2. Vítkovice 21 159:94 55
3. Ml. Boleslav 21 160:85 53
4. Sparta 21 124:102 39
5. Otrokovice 21 110:93 35
6. Bohemians 21 125:117 35
7. Tatran Střešovice 21 118:113 31
8. Pardubice 21 110:112 31
9. Ostrava 21 105:133 25
10. Liberec 21 128:156 20
11. Znojmo 21 98:138 19
12. Česká Lípa 21 98:161 18
13. Brno 21 95:120 17
14. Ústí 21 80:165 8

Partneři

Město Ostrava Tempish MS kraj DAV Floorball player
Copyright © 2018 1. SC Vítkovice Oxdog & eSports.cz, s.r.o.