Zápasy » Muži A 1993/94

Zobrazení: jen výsledky | statistiky | doma | venku | vše
kolodatumdomácíhosté třetiny
. Sobota 1.1.1. SC Ostrava Acema Sparta Praha 7:2 (2:1, 3:0, 2:1)
. Neděle 2.1.IBK Forza Tatran 1. SC Ostrava 4:3 (1:1, 2:1, 1:1)
. Pondělí 3.1.Dream Team Ostrava 1. SC Ostrava 1:4 (0:1, 1:0, 0:3)
. Úterý 4.1.TJ Sokol Jaroměř 1. SC Ostrava 2:5 (1:2, 0:2, 1:1)
. Středa 5.1.FBC Mušle Praha 1. SC Ostrava 0:8 (0:2, 0:2, 0:4)
. Čtvrtek 6.1.Mentos VDG Praha 1. SC Ostrava 1:7 (1:2, 0:1, 0:4)
. Pátek 7.1.1. SC Ostrava VSK FS Brno 7:4 (2:0, 2:3, 3:1)
. Sobota 8.1.1. SC Ostrava North Stars Ostrava 6:2 (3:1, 1:0, 2:1)
. Neděle 9.1.Tatran Excalibur 1. SC Ostrava 2:3 (2:0, 0:0, 0:3)
. Pondělí 10.1.1. SC Ostrava Acema Sparta Praha 5:2 (1:0, 3:1, 1:1)
. Úterý 11.1.1. SC Ostrava Dream Team Ostrava 3:6 (0:1, 0:2, 3:3)
. Středa 12.1.FBC Mušle Praha 1. SC Ostrava 1:5 (0:0, 0:3, 1:2)
. Čtvrtek 13.1.1. SC Ostrava Mentos VDG Praha 2:4 (0:2, 0:1, 2:1)
. Pátek 14.1.TJ Sokol Jaroměř 1. SC Ostrava 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
. Sobota 15.1.IBK Forza Tatran 1. SC Ostrava 12:5 (5:0, 3:2, 4:3)
. Neděle 16.1.1. SC Ostrava North Stars Ostrava 5:3 (0:0, 1:1, 4:2)
. Pondělí 17.1.1. SC Ostrava VSK FS Brno 4:4 (3:0, 1:2, 0:2)
. Úterý 18.1.Tatran Excalibur 1. SC Ostrava 2:3 (1:0, 0:1, 1:2)

Zápasy

Sobota 20.1.2018
 
Ne 28.1.Vítkovice - Bohemians 17:00

Bleskovky

Brankářský trénink

První letošní brankářský trénink se bude konat ve středu 10. ledna.
Út 9.1.

Elévové

První turnaj elévů v roce 2018 bude domácí pořádání v SC Dubina 21. ledna 2018.
Pá 5.1.

První tréninky v roce

Přípravka začíná tréninkem ve středu 3.1., elévové ve čtvrtek 4.1., mladší žáci, kteří nejedou na Gothii budou mít tréninky 3.1. v 18:00, 5.1. v 15:00 a 10.1. v 18:00. Tréninky starších žáků A a B budou spojeny v termínech 3.1. 16:30, 4.1. 17:00 a 8.1. 17:00.
Út 2.1.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Chodov 21 164:85 55
2. Vítkovice 21 159:94 55
3. Ml. Boleslav 21 160:85 53
4. Sparta 21 124:102 39
5. Otrokovice 21 110:93 35
6. Bohemians 21 125:117 35
7. Tatran Střešovice 21 118:113 31
8. Pardubice 21 110:112 31
9. Ostrava 21 105:133 25
10. Liberec 21 128:156 20
11. Znojmo 21 98:138 19
12. Česká Lípa 21 98:161 18
13. Brno 21 95:120 17
14. Ústí 21 80:165 8

Partneři

Město Ostrava Tempish MS kraj DAV Floorball player
Copyright © 2018 1. SC Vítkovice Oxdog & eSports.cz, s.r.o.