Zápasy » Ženy 2009/10

Zobrazení: jen výsledky | statistiky | doma | venku | vše
kolodatumdomácíhosté třetiny
1. Sobota 19.9.TJ Sokol Brno Židenice 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:7 (0:3,1:2,2:2)
2. Neděle 20.9.FBS Olomouc 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:8 (1:2, 1:2, 0:4)
3. Sobota 3.10.1. SC TEMPISH Vítkovice ELITE Praha 7:6p (1:2, 2:1, 3:3,0:0)
4. Neděle 4.10.1. SC TEMPISH Vítkovice EVVA FBŠ Bohemians 3:7 (0:2, 2:3, 1:2)
5. Sobota 10.10.Herbadent FK Jižní Město 1. SC TEMPISH Vítkovice 8:1 (5:0, 1:0, 2:1)
6. Neděle 11.10.FAT PIPE FLORBAL CHODOV 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:6 (2:2, 0:2, 1:4)
7. Pátek 23.10.1. SC TEMPISH Vítkovice FBC BiX Ostrava 5:6 (2:4, 0:1, 3:1)
9. Sobota 31.10.1. SC TEMPISH Vítkovice PRESTIGE Floorball club Liberec 4:3 (0:1, 2:1, 2:1)
11. Sobota 14.11.1. SC TEMPISH Vítkovice TJ Sokol Brno Židenice 4:2 (0:0, 2:1, 2:1)
12. Neděle 15.11.1. SC TEMPISH Vítkovice FBS Olomouc 4:1 (2:0, 2:0, 0:1)
13. Sobota 9.1.ELITE Praha 1. SC TEMPISH Vítkovice 7:5 (2:1, 2:3, 3:1)
14. Neděle 10.1.EVVA FBŠ Bohemians 1. SC TEMPISH Vítkovice 5:6p (2:0, 2:2, 1:3)
15. Sobota 16.1.1. SC TEMPISH Vítkovice Herbadent FK Jižní Město 4:5p (3:0, 0:2, 1:2)
16. Neděle 17.1.1. SC TEMPISH Vítkovice FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:1 (1:0, 0:1, 1:1)
17. Čtvrtek 28.1.FBC BiX Ostrava 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:3 (0:2, 3:0, 1:1)
19. Sobota 13.2.PRESTIGE Floorball club Liberec 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:7 (0:0, 1:3, 1:4)
. Sobota 20.2.1. SC TEMPISH Vítkovice FBC BiX Ostrava 2:1p (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)
. Neděle 28.2.Herbadent FK Jižní Město 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:4 (2:0, 0:3, 1:1)
. Sobota 6.3.EVVA FBŠ Bohemians 1. SC TEMPISH Vítkovice 5:2 (0:1, 2:0, 3:1)
. Neděle 14.3.1. SC TEMPISH Vítkovice PRESTIGE Floorball club Liberec 5:6 (3:1, 0:2, 2:3)

Zápasy

Sobota 20.1.2018
 
Ne 28.1.Vítkovice - Bohemians 17:00

Bleskovky

Brankářský trénink

První letošní brankářský trénink se bude konat ve středu 10. ledna.
Út 9.1.

Elévové

První turnaj elévů v roce 2018 bude domácí pořádání v SC Dubina 21. ledna 2018.
Pá 5.1.

První tréninky v roce

Přípravka začíná tréninkem ve středu 3.1., elévové ve čtvrtek 4.1., mladší žáci, kteří nejedou na Gothii budou mít tréninky 3.1. v 18:00, 5.1. v 15:00 a 10.1. v 18:00. Tréninky starších žáků A a B budou spojeny v termínech 3.1. 16:30, 4.1. 17:00 a 8.1. 17:00.
Út 2.1.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Chodov 15 129:62 41
2. Ml. Boleslav 16 122:62 38
3. Vítkovice 14 105:64 36
4. Sparta 14 77:60 30
5. Otrokovice 15 82:62 26
6. Bohemians 15 87:80 25
7. Tatran Střešovice 16 89:88 25
8. Pardubice 14 70:78 18
9. Znojmo 15 72:93 16
10. Ostrava 14 69:94 16
11. Liberec 15 93:113 13
12. Brno 16 60:78 11
13. Česká Lípa 14 65:120 10
14. Ústí 15 57:114 7

Partneři

Město Ostrava Tempish MS kraj DAV Floorball player
Copyright © 2018 1. SC Vítkovice Oxdog & eSports.cz, s.r.o.