Zápasy » Extraliga - Muži A 2014/15

Zobrazení: jen výsledky | statistiky | doma | venku | vše
kolodatumdomácíhosté třetiny
1. Sobota 20.9.1. SC TEMPISH Vítkovice Hu-Fa Panthers Otrokovice 7:1 (1:0, 4:0, 2:1)
2. Neděle 28.9.TJ Sokol Královské Vinohrady 1. SC TEMPISH Vítkovice 6:8 (1:3, 4:1, 1:4)
4. Sobota 11.10.1. SC TEMPISH Vítkovice FBC Liberec 6:2 (1:0, 2:2, 3:0)
3. Neděle 19.10.1. SC TEMPISH Vítkovice FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:4 (0:2, 1:1, 4:1)
6. Sobota 25.10.1. SC TEMPISH Vítkovice Acema Sparta Praha 10:4 (1:0, 2:3, 7:1)
7. Úterý 28.10.FbŠ Bohemians 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:10 (1:1, 1:4, 1:5)
5. Pátek 7.11.1. SC TEMPISH Vítkovice Technology Florbal MB 2:5 (1:2, 0:1, 1:2)
8. Neděle 9.11.1. SC TEMPISH Vítkovice itelligence Bulldogs Brno 3:6 (2:1, 1:3, 0:2)
9. Úterý 11.11.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:5sn (1:3, 2:0, 1:1 - 0:0)
10. Pondělí 17.11.1. SC TEMPISH Vítkovice Tatran Střešovice 6:5sn (2:1, 1:1, 2:3 - 0:0)
11. Sobota 22.11.Sokol Pardubice 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:4p (2:0, 0:2, 1:1 - 0:1)
12. Pátek 19.12.1. SC TEMPISH Vítkovice FbŠ Bohemians 2:5 (1:1, 0:1, 1:3)
13. Neděle 21.12.Acema Sparta Praha 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:5 (3:1, 0:3, 0:1)
15. Neděle 11.1.itelligence Bulldogs Brno 1. SC TEMPISH Vítkovice 8:9sn (4:4, 1:1, 3:3)
16. Sobota 17.1.1. SC TEMPISH Vítkovice Sokol Pardubice 9:2 (1:1, 2:0, 6:1)
17. Neděle 25.1.Tatran Střešovice 1. SC TEMPISH Vítkovice 8:2 (5:0, 0:1, 3:1)
18. Neděle 1.2.FAT PIPE FLORBAL CHODOV 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:5 (2:1, 0:3, 2:1)
14. Úterý 3.2.1. SC TEMPISH Vítkovice FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 7:1 (3:1, 0:0, 4:0)
19. Pátek 13.2.1. SC TEMPISH Vítkovice TJ Sokol Královské Vinohrady 5:2 (0:1, 3:0, 2:1)
20. Neděle 15.2.Hu-Fa Panthers Otrokovice 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:6 (1:1, 1:0, 0:5)
21. Sobota 21.2.FBC Liberec 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:8 (0:5, 1:1, 2:2)
22. Sobota 28.2.Technology Florbal MB 1. SC TEMPISH Vítkovice 10:6 (2:3, 4:2, 4:1)
ČF1 Sobota 7.3.1. SC TEMPISH Vítkovice FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:3 (0:1, 3:0, 1:2)
ČF2 Neděle 8.3.1. SC TEMPISH Vítkovice FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:6 ( 1:2, 0:3, 3:1)
ČF3 Sobota 14.3.FAT PIPE FLORBAL CHODOV 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:5 (0:2, 0:2, 3:1)
ČF4 Neděle 15.3.FAT PIPE FLORBAL CHODOV 1. SC TEMPISH Vítkovice 6:8 (0:1, 3:4, 3:3)
ČF5 Úterý 17.3.1. SC TEMPISH Vítkovice FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:4 (1:1, 0:1, 2:2)
ČF6 Čtvrtek 19.3.FAT PIPE FLORBAL CHODOV 1. SC TEMPISH Vítkovice 6:7sn (1:3, 2:3, 3:0 - 0:0)
SF1 Sobota 28.3.Tatran Střešovice 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:5sn (1:1, 1:0, 2:3 - 0:0)
SF2 Neděle 29.3.Tatran Střešovice 1. SC TEMPISH Vítkovice 6:1 (1:0, 2:0, 3:1)
SF3 Sobota 4.4.1. SC TEMPISH Vítkovice Tatran Střešovice 4:5 (0:4, 2:1, 2:0)
SF4 Neděle 5.4.1. SC TEMPISH Vítkovice Tatran Střešovice 4:5sn (2:1, 1:1, 1:2 - 0:0)
SF5 Středa 8.4.Tatran Střešovice 1. SC TEMPISH Vítkovice 6:2 (0:0, 2:1, 4:1)

Zápasy

Sobota 20.1.2018
 
Ne 28.1.Vítkovice - Bohemians 17:00

Bleskovky

Brankářský trénink

První letošní brankářský trénink se bude konat ve středu 10. ledna.
Út 9.1.

Elévové

První turnaj elévů v roce 2018 bude domácí pořádání v SC Dubina 21. ledna 2018.
Pá 5.1.

První tréninky v roce

Přípravka začíná tréninkem ve středu 3.1., elévové ve čtvrtek 4.1., mladší žáci, kteří nejedou na Gothii budou mít tréninky 3.1. v 18:00, 5.1. v 15:00 a 10.1. v 18:00. Tréninky starších žáků A a B budou spojeny v termínech 3.1. 16:30, 4.1. 17:00 a 8.1. 17:00.
Út 2.1.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Chodov 21 164:85 55
2. Vítkovice 21 159:94 55
3. Ml. Boleslav 21 160:85 53
4. Sparta 21 124:102 39
5. Otrokovice 21 110:93 35
6. Bohemians 21 125:117 35
7. Tatran Střešovice 21 118:113 31
8. Pardubice 21 110:112 31
9. Ostrava 21 105:133 25
10. Liberec 21 128:156 20
11. Znojmo 21 98:138 19
12. Česká Lípa 21 98:161 18
13. Brno 21 95:120 17
14. Ústí 21 80:165 8

Partneři

Město Ostrava Tempish MS kraj DAV Floorball player
Copyright © 2018 1. SC Vítkovice Oxdog & eSports.cz, s.r.o.