Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V kategorii 'Nominace' vyšly tyto články:

Další stránky
<<12345>>
21.9.2015Nominace přípravek na víkend 26.-27.září
14.9.2015Nominace elévů Draci na sobotu 19. září
16.6.2015Nominace B13 na Prague Games (aktualizováno)
8.6.2015Nominace na Hummel OpenGame Brno
1.6.2015Nominace na turnaj Ostrava Cup (aktualizováno)
18.5.2015Nominace na turnaj O pohár města Paskova (aktualizováno)
6.5.2015Informace k turnaji mladších žáků v Uherském Brodě (aktualizováno)
27.4.2015Nominace přípravky na neděli 3. května
27.4.2015Nominace ml. žáků Hurikán a Tornádo na sobotu 2. května
20.4.2015Nominace elévů na víkend 25.-26. dubna
6.4.2015Nominace ml. žáků Hurikán a Tornádo na víkend 11.-12. dubna
23.3.2015Nominace elévů na sobotu 28. března
16.3.2015Nominace ml. žáků Hurikán a Tornádo na neděli 22. března
16.3.2015Nominace přípravek na sobotu 21. března
9.3.2015Nominace elévů Draci na sobotu 14. března
2.3.2015Nominace ml. žáků Hurikán a Tornádo na neděli 8. března
2.3.2015Nominace přípravek Lvíčata na sobotu 7. března
12.2.2015Nominace elévů na víkend 21.- 22. února
10.2.2015Nominace přípravky Tygříci na sobotu 14. února
8.2.2015Nominace ml. žáků Hurikán a Tornádo na sobotu 14. února
26.1.2015Nominace elévů na neděli 1. února
20.1.2015Nominace přípravek Lvíčata a Tygříci na víkend 24. a 25. 1. 2015
18.1.2015Nominace ml. žáků Hurikán na sobotu 24. ledna
12.1.2015Nominace elévů na víkend 17-18. ledna
11.1.2015Nominace ml. žáků Hurikán na neděli 18. ledna
6.1.2015Nominace mladších žáků Tornádo na neděli 11. ledna
12.12.2014Nominace ml. žáků Hurikán a Tornádo na sobotu 20. prosince
9.12.2014Nominace elévové Draci na neděli 14. prosince
2.12.2014Nominace přípravek Lvíčata a Tygříci na neděli 7. prosince - AKTUALIZOVÁNO
24.11.2014Nominace ml. žáků Tornádo na neděli 30. listopadu
17.11.2014Nominace elévů na víkend 22.- 23. listopadu
10.11.2014Nominace přípravek Lvíčata a Tygříci na sobotu 15. listopadu
3.11.2014Nominace elévů na víkend 8.- 9. listopadu
29.10.2014Nominace přípravek Lvíčata a Tygříci na neděli 2. listopadu
26.10.2014Nominace ml. žáků Hurikán a Tornádo na sobotu 1. listopadu
20.10.2014Nominace elévů Aligátorů na sobotu 25. října
13.10.2014Nominace přípravek Lvíčata a Tygříci na víkend 18.-19. října
7.10.2014Nominace ml.žáků Hurikán na neděli 12.října
29.9.2014Nominace elévů na víkend 4.- 5.října
22.9.2014Nominace ml.žáků Tornádo na sobotu 27.září
15.9.2014Nominace elévů na víkend 20.- 21.září 2014
23.5.2014Nominace na Ostrava Cup 6.- 8.června
21.5.2014Nominace ml.žáků na Putovní pohár Paskova
30.4.2014Nominace ml.žáků Tornádo, Hurikán a Panteři na víkend 3.- 4.května
22.4.2014Nominace elévů a mladších žáků na víkend 26.- 27.dubna
1.4.2014Nominace elévů a ml.žáků Panteři na víkend 5.- 6.dubna
30.3.2014Informace k internímu turnaji dne 31.března
25.3.2014Nominace přípravek na neděli 30.března
25.3.2014Nominace mladších žáků Tornádo na sobotu 29.března (aktualizováno)
18.3.2014Nominace elévů na víkend 22.- 23.března
Další stránky
<<12345>>

Zápasy

Úterý 10.4.2018
 

Bleskovky

Mladší žáci

V pátek 22. června se neuskuteční trénink mladších žáků (družstvo se účastní mezinárodního turnaje Hummel Open Game v Brně).
Čt 21.6.

Přípravka

Trénink v pátek 22. června se nekoná (družstvo přípravky se účastní brněnského mezinárodního turnaje Hummel Open Game).
St 20.6.

Elévové

Tréninky kategorie elévů od úterý 19.6. do pondělí 25.6. včetně jsou zrušeny z důvodu účasti družstva na turnaji v Brně. Poslední trénink kategorie elévů této sezóny proběhne v úterý 26.6. 15-16 v SC Dubina. Na tento trénink zveme ke společnému přátelskému utkání rodiče hráčů. V případě zájmu o účast, prosíme orientační potvrzení na email trenérů kategorie elévů. Ve čtvrtek 28.6. proběhne společná rozlučková akce kategorie elévů, bude upřesněno na trénincích.
Po 18.6.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Ml. Boleslav 26 208:104 68
2. Chodov 26 210:107 67
3. Vítkovice 26 186:120 64
4. Otrokovice 26 138:105 47
5. Bohemians 26 163:137 47
6. Sparta 26 155:134 47
7. Tatran Střešovice 26 145:138 37
8. Pardubice 26 124:142 34
9. Ostrava 26 132:163 32
10. Liberec 26 153:190 24
11. Česká Lípa 26 119:196 24
12. Znojmo 26 118:179 23
13. Brno 26 108:155 17
14. Ústí 26 101:190 15

Partneři

Město Ostrava Tempish MS kraj DAV Floorball player
Copyright © 2018 1. SC Vítkovice Oxdog & eSports.cz, s.r.o.