Nominace přípravek na WOOW Cup
30. května 2012, CD
V sobotu 2. června proběhne na SOŠ Dopravní mládežnický turnaj WOOW cup 2012...
Pokorný, Choma, Rodovský, Pecnová, Juříček, Kubečková, Gattnar M, Puchalka, Pytlíková, Mikulík, Zoubek, Galia, Slaběňák, Bílek, Folta, Valigůra, Hložanka, Foltýn, Šmerda,Lanský, Novotný, Jankovský, Minarík, Zástřešek, Juříčková, Vinarek, Kubíček, Kleibert, Slabý
Ve čtvrtek nebo pátek může být ještě někdo donominován.
Ve čtvrtek nebo pátek může být ještě někdo donominován.
Je nutno do čtvrtka (nejpozději však v 15:00) potvrdit účast na email: kohut.rosta@email.cz.
Kdo účast nepotvrdí, bude nahrazen!
Sraz v 8:30 na střední škole Dopravní v Ostravě Vítkovicích
Adresa: Moravská 964/2
703 00 Ostrava-Vítkovice
Děti budou rozděleny do 3 týmů.
Adresa: Moravská 964/2
703 00 Ostrava-Vítkovice
Děti budou rozděleny do 3 týmů.
S sebou: věci i obuv na ven, sálovou obuv, svačinu, dostatek pití, florbalovou hůl atd...
Kdo nevrátil dres, tak ho donese.
Rozlosováni do skupin:
Skupina A:
1. SC WOOW Vítkovice Aligátoři
BeatlesOva 1
FBŠ Teiwaz 2
FBS Olomouc 2
Florbal Kyjov
Skupina B:
1.SC WOOW Vítkovice Lvíčata
1.SC WOOW Vítkovice Tygříci
FBŠ Teiwaz 1
FBS Olomouc 1
Beatles Ova 2
Rozpis utkáni(1x12 minut hrubý čas):
SKUPINA A
9:30 Aligátoři - BeatlesOva
9:45 FBŠ Teiwaz 2 - FBS Olomouc 2
10:00 Florbal Kyjov - Aligátoři
10:15 BeatlesOva - FBŠ Teiwaz 2
10:30 FBS Olomouc 2 - Florbal Kyjov
10:45 Aligátoři - FBŠ Teiwaz 2
11:00 Florbal Kyjov - BeatlesOva
11:15 Aligátoři - FBS Olomouc 2
11:30 FBŠ Teiwaz 2 - Florbal Kyjov
11:45 BeatlesOva - FBS Olomouc 2
SKUPINA B
9:30 Lvíčata - Tygříci
9:45 FBŠ Teiwaz 1 - FBS Olomouc 1
10:00 BeatlesOva 2 - Lvíčata
10:15 Tygříci - FBŠ Teiwaz 1
10:30 FBS Olomouc 1 - BeatlesOva 2
10:45 Lvíčata - FBŠ Teiwaz 1
11:00 Tygříci - BeatlesOva 2
11:15 Lvíčata- FBS Olomouc 1
11:30 FBŠ Teiwaz 1 - BeatlesOva
11:45 Tygříci - FBS Olomouc 1
Hřiště B - o umístění
Hřiště A Play Off
1/4
12:30 A2 - B3
12:45 B2 - A3
13:00 A1 - B4
13:15 B1 - A4
1/2
13:30 A1/B4 - A2/B3
13:45 B1/A4 - B2/A3
14:15 O3 místo
14:30 Finále
15:00-15:30 vyhlášení