Prodlouží si junioři sezónu?

06. března 2014, Zuzana Košťálová

V sobotu 8. 3. čeká juniory Vítkovic nelehký úkol. Ve čtvrtfinálové sérii prohrávají 0:2 a dělí je jen krok od vyřazení.

Vítkovické juniory čeká velice důležité utkání, které bude buď znamenat prodloužení sezóny, anebo její konec. Po minulém víkendu totiž prohrávají ve čtvrtfinálové sérii proti FBC ČPP Software Ostrava už 0:2, a Ostravě tak chybí už jen jediný vyhraný zápas k postupu do semifinále nejvyšší juniorské ligy. Obhájce titulu se vypořádal s Vítkovicemi v prvním zápase vysokým poměrem 7:1, druhý zápas už byl ale vyrovnaný. Nakonec však i v tom Vítkovičtí padli těsně 2:3, když během jedné minuty třetí třetiny dostali dva góly.

4. Petr Trulík – 3 (0+3)

Utkání se odehraje v sobotu 8. 3. 2014 od 18:00 ve SC Dubina Ostrava. Přijďte podpořit i vítkovické juniory v cestě za postupem do semifinále. Případné čtvrté utkání by se odehrálo v neděli 9. 3. 2014 od 14:15 také ve sportovním centru Dubina.