Muži se chystají na horkou půdu brněnských Bulldogs!

07. března 2014, Vlaďka Zoubková

Play-off pokračuje o víkendu dalšími dvěma zápasy, tentokrát na půdě týmů z 5.- 8.místa v tabulce.

Stav čtvrtfinálové série po minulém víkendu nerozhodný 1:1.

V prvním zápase měli navrch brněnští, když v úvodu zápasu vstřelili dvě branky a náskok si udržovali po celé utkání. Vítkovicím se nedařilo překonat soupeřovu obranu, naopak čtyři minuty před koncem vstřelil Jiří Koutný vítězný gól a Brno se po výhře 4:5 ujalo vedení v sérii.

Nedělní zápas byl opakem sobotního. Vítkovičtí do něj vlétli jako polití živou vodou, brněnské florbalisty k ničemu nepustili a během první třetiny si zásluhou dua Hubálek - Řezanina vypracovali dvougólový náskok. Soupeři se nevedlo tak jako v prvním zápase, naopak domácí diktovali tempo hry a zaslouženě zvítězili 4:0.

Za smírného stavu 1:1 se série stěhuje na horkou půdu Bulldogs Brno, do haly Vodova, kde vítkovické čeká bouřlivá atmosféra. Není to ale nic, na co by mistr ligy 2013 nebyl zvyklý, naopak hráči mají v hlavách daleko hlasitější kulisu, jaká byla například při loňském Superfinále!

V letošní sezóně již Vítkovice brněnskou pevnost dobyly, a to v říjnovém zápase základní části, poměrem 6:3. Stejně tak předchozí dvě čtvrtfinálové série vítkovičtí nedali buldokům v play-off šanci a hladce je porazili 4:0 na zápasy. Podaří se dvakrát uspět na soupeřově hřišti i tentokrát?

Chytřejší budeme v neděli večer, po čtvrtém zápase čtvrtfinálové série. Sobotní mač začíná v hale Vodova v 17h, nedělní o půl hodiny později, tj. v 17,30h.