Souboj titánů po velké přetahované nakonec pro Chodov.

31. října 2017, redakce

Ve šlágru kola se Vítkovice představily na Jižním městě v souboji dvou jediných neporažených týmů. Velkou bitvu rozhodl gól Ondruška v 55.minutě!

V Neděli 29. října muži cestovali do Prahy na zápas s Chodovem. Dalo se čekat, že zápas bude na ostří nože. Byl to také souboj mezi nejproduktivnějším hráčem Lukášem Hájkem s 3,7 bodů na zápas a nejlepšího brankáře soutěže Jana Baráka s průměrem 3,17 obdržených gólů na zápas. První gól padl až ve 13. minutě z hole Jakuba Hubálka a za minutu přidal druhý gól Ladislav Gál. Za 10 vteřin snížil na 1:2 chodovský Ondřej Mikeš. Do konce 2. třetiny padly ještě dva góly. Za Vítkovice se trefil Oldřich Sova a za Chodov Jan Vacenovský. Do šaten se šlo za stavu 3:2 pro hosty.

V půlce druhé třetiny se prosadil Martin Koutný a gól do kabin dal 4 vteřiny před sirénou Martin Pražan. Po druhé třetině se odcházelo za stavu 4:3 pro Chodov.

Do statistik se zapsal i nejproduktivnější hráč Lukáš Hájek, který vyrovnal v polovině třetí třetiny na 4:4. Bohužel v 55. minutě si vzal Chodov vedení zpět. Během jedné minuty se trefil Tom Ondrušek a Michal Podhráský a obrat byl dokonán. Atraktivní zápas tak skončil 6:4 pro Chodov.

Komentář k utkání Pavla Bruse: Dneska zápas v solidním tempu. V takto vyrovnaných zápasech rozhodují malé chyby a těch jsme dnes udělali až moc. V kombinaci s velkýma šancemi, které jsme neproměnili nás to stálo 3 body. Doufám, že jezdí vlaky a že se venku oteplilo. Děkujeme soupeři za zápas.

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice 6:4

branky:15. Tom Ondrušek, 20. Jan Vacenovský, 34. Martin Koutný, 40. Martin Pražan, 55. Tom Ondrušek, 55. Michal Podhráský - 14. Jakub Hubálek, 15. Ladislav Gál, 17. Oldřich Sova, 53. Lukáš Hájek; rozhodčí:František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 308; zásahy brankářů: Jan Barák 14 - Lukáš Souček 21; po třetinách: 2:3, 2:0, 2:1.

Příští zápas Vítkovic: 11.11 2017 (11.kolo): TJ Znojmo LAUFEN CZ x 1.SC TEMPISH Vítkovice