Junioři se s rokem 2017 rozloučili vítězně!

18. prosince 2017, Tomáš Sladký

Na Dubině se odehrál další divoký zápas juniorské KB-ligy, Vitkovice - Gullivers Brno 7:5...

Do Ostravy přijeli brněnští Gullivers vrátit nedávnou domácí porážku a v úvodu utkání k tomu měli skvěle nakročeno. Po pouhých osmi minutách (!) vedli 4:0. Vítkovičtí se až na konci třetiny vrátili ke své kombinační hře, kterou předváděli proti FBC a Bohemians v minulém víkendu a zápas začali otáčet. Po dvou třetinách to už bylo 7:4 pro Vítkovice, když obrat řídil především kapitán Martin Ulman / během čtyř minut zkompletoval hattrick! V poslední periodě hosté jen korigovali na 7:5 a tak si důležité tři body připsali Vítkovice!

1. SC TEMPISH Vítkovice - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 7:5

branky: 10. Daniel Filip, 13. Petr West, 28. Martin Ulman, 31. Martin Ulman, 32. Martin Ulman, 34. Martin Michna, 40. Jakub Koch - 6. Dominik Pleska, 7. Martin Veverka, 8. Jan Zbořil, 9. Dominik Pleska, 41. Michal Házy; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Denis Jasiok 20 - Matyáš Krupa 32; po třetinách: 2:4, 5:0, 0:1.

Slovo trenéra Václava Gurkovského: Zápas plný nepřesností z naší strany, které soupeř první třetinu trestal. Druhou třetinu přišlo zlepšení a góly, šancí bylo zase na dva zápasy, ale dnes jsme si nezasloužili dát více branek. Těžké, ale důležité tři body, díky soupeři.