SUPERLIGA: Muži si spravili chuť a Znojmo smetli 8:1!

18. února 2018, redakce

Netradičně na zeleném povrchu si Vítkovice ve 24.kole letošního ročníku s přehledem poradily se Znojmem rozdílem třídy a zvítězily vysoko 8:1.

V sobotu odehráli muži zápas se Znojmem. Na Dubinu přišlo 123 fanoušků.

Do zápasu vstoupili Vítkovice jako favorit, a také se to potvrdilo. První větší šanci využil v 7. minutě Marek Bräuer. V 10. minutě našel volného Jastřembského Besta a první jmenovaný střelou tahem prostřelil Skácelíka. Jako třetí se mezi střelce zapsal Martin Tokoš, kterého našel Sladký. 30 sekund před koncem jely Vítkovice trestné střílení, Lukáš Hájek jej ale neproměnil. Následnou přesilovou hru využil Jakub Hubálek. Po první třetině odcházely oba celky za stavu 4:0 pro Vítkovice.

Ve druhé třetině se prosadil pouze Josef Rýpar a to těsně před jejím koncem.

Ve třetí třetině přidal svůj druhý gól v zápase Jan Jastřembský. Za necelou minutu navyšoval už na 7:0 Lukáš Hájek po kombinaci s Hubálkem. V 51. minutě snížíl na 7:1 Filip Horák, ale v následném vítkovickém oslabení našel Nehera volného Delonga, který uzavřel zápas na konečných 8:1 pro Vítkovice.

Komentář trenéra domácích, pana Pavla Bruse: Dneska zodpovědnější výkon. Každopádně je stále co zdokonalovat. Budeme makat dále. Přejeme soupeři pohodovou cestu domů.

1. SC TEMPISH Vítkovice - TJ Znojmo LAUFEN CZ 8:1

branky:8. Marek Bräuer, 11. Jan Jastřembský, 16. Martin Tokoš, 20. Jakub Hubálek, 40. Josef Rýpar, 49. Jan Jastřembský, 50. Lukáš Hájek, 55. Adam Delong - 51. Filip Horák;rozhodčí:Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík;vyloučení:2:1;využití:1:0;diváků:123;zásahy brankářů:Lukáš Souček 13 - Jiří Skácelík 11, Jan Hándl 4; po třetinách:4:0, 1:0, 3:1.

Sestřih gólů:

Příští zápas: 25. 2 2018 – 25.kolo- ACEMA Sparta Praha x 1.SC TEMPISH Vítkovice – Aréna Sparta