Vítkovice přehrály pražský Future

05. února 2005, PO

1. SC SSK Vítkovice 2.3 kBDomácí začali utkání proti Future velmi dobře. Trenér Mrázek dal dohromady dvě pětky a vzhledem k trvajícímu zranění brankářské jedničky Grečmala, dostal opět příležitost talentovaný Ciompa. Po šesti odehraných minutách otevřel skóre díky přesné přihrávce Vavrečky zpoza brány útočník Tomáš Sladký.

1. SC SSK Vítkovice 2.3 kBDomácí začali utkání proti Future velmi dobře. Trenér Mrázek dal dohromady dvě pětky a vzhledem k trvajícímu zranění brankářské jedničky Grečmala, dostal opět příležitost talentovaný Ciompa.  Po šesti odehraných minutách otevřel skóre díky přesné přihrávce Vavrečky zpoza brány útočník Tomáš Sladký. Vedení ovšem nemělo dlouhé trvaní. V následující přesilovce byl střelou z půlky hřiště úspěšný Ryneš. Ve 14. minutě úřadovalo zdárné duo Sladký, Vavřečka a dostali svůj tým do vedení.  Po přestávce dokázal nově nabuzený Future vyrovnat díky rychlému brejku Soukupa a Kotka - ten přesně zakončil do prázdné brány. Na to dokázal rychle odpovědět Vladař v hezké kombinaci s Hrubým. Vedení domácího týmu v závěru druhé třetiny pojistil Švancer. Závěrečná třetina byla čistě v rukou Vítkovic. V 47. minutě ještě dokázal snížit Krupička na rozdíl jedné branky. Rozhodující okamžik zápasu přišel v 57.minutě. Future propásl šanci při dvojnásobné přesilové hře (Koloušek, Švancer - vrážení). Navíc v přesilovce neuhlídali zabíhajícího Vaňka, který úspěšně přihrál Sladkému, ten svou šanci nezahodil a zvýšil na 5:3. Při závěrečné snaze o vyrovnání chyboval Kovacs, který následně hrál v brankovišti. Rozhodčí se usnesli ve prospěch trestného střílení, ve kterém se opět vyznamenal vítkovický kapitán Rohel.

1.SC SSK Vítkovice - Reebok Team SSK Future by 3M 6 : 3 (2 : 1, 2 : 1, 2 : 1)
Branky a nahrávky:
6.T.Sladký (Vavrečka), 14.Vavrečka (T.Sladký), 33.Vladař (Hrubý), 37.Ro.Švancer (Vaněk), 59.T.Sladký (Vaněk), 60.Rohel (ts) - 11.M.Ryneš (V.Krupička), 26.Kotek (Soukup), 47.J.Krupička (Kotek). Rozhodčí: Nováček, Vašíček. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:1. Oslabení: 1:0. Diváci: 75.
Sestavy
1.SC SSK Vítkovice:
Ciompa- Vladař, Kološ, Rohel, Re.Švancer - Vavrečka, T.Sladký, Hrubý - Ro.Švancer, Mimra, Vaněk.
Reebok Team SSK Future by 3M: Rytych - D.Ryneš, Kotek, J.Krupička, V.Krupička, Bartoš, Kovacs, M.Ryneš, Zahálka, Šimák, Hendrych, Rossler, Soukup, Vaculík, Kuhus.