Vítkovice porazily Chodov 7:4

1. října 2006, CD

Na Chodově se zaskvěl hattrickem Jaroslav Vaněk.


   O víkendu zavítaly florbalové Vítkovice do Prahy na Jižní město, kde se střetly s houževnatým Chodovem. V polovině druhé třetiny se zdálo, že je o výsledku rozhodnuto, když Mimra zvyšoval již na 0:5 z pohledu domácích. Nicméně pak si Vítkovičtí nechali dát 4 laciné branky za sebou a udělali ze zápasu drama. Chodov nakonec zlomila branka Hrubého při hře 4 na 4 a Vaněk pak dokonal svůj hattrick střelou do prázdné branky. Vítkovice ani ve svém třetím utkání neprohrály, tentokrát porazily Chodov na jeho půdě 7:4.

"Zvítězili jsme v oboustranně kvalitním zápase se spoustou šancí na obou stranách. Předvedli jsme dobrý kolektivní výkon především v obraně. V útoku se nám dařilo, i přes neustále vysunutou obranu soupeře až na hranici brankoviště, hlavně v prvních dvou třetinách, kdy jsme si vytvořili pěknými akcemi několikagólový náskok. Třetí třetinu nám však soupeř velmi zkomplikoval svou riskantní a efektivní hrou a dotáhl se na rozdíl jedné branky. Závěr jsme ale zvládli bezchybně a získali cenné body." ocenil trenér Mrázek kvalitu soupeře a dodal: "Pozitivním zjištěním je, že i přes absenci Petra Kološe, nám zatím funguje obranná souhra, která v tomto zápase měla velmi ofenzivní složení Vladař, Hrubý a Jelínek, Tomašík. Chlapci budou na tréninku pochváleni a na oplátku nám jistě něco pěkného zazpívají. "

TJ JM Chodov - 1.SC SSK Vítkovice 4:7
Branky: Culka 2, Dvořák, Križko - Vaněk 3, Mimra 2, Hrubý, Sladký T.

více o utkání zde

 
 

Zápasy

Úterý 10.4.2018
 

Bleskovky

Mladší žáci

V pátek 22. června se neuskuteční trénink mladších žáků (družstvo se účastní mezinárodního turnaje Hummel Open Game v Brně).
Čt 21.6.

Přípravka

Trénink v pátek 22. června se nekoná (družstvo přípravky se účastní brněnského mezinárodního turnaje Hummel Open Game).
St 20.6.

Elévové

Tréninky kategorie elévů od úterý 19.6. do pondělí 25.6. včetně jsou zrušeny z důvodu účasti družstva na turnaji v Brně. Poslední trénink kategorie elévů této sezóny proběhne v úterý 26.6. 15-16 v SC Dubina. Na tento trénink zveme ke společnému přátelskému utkání rodiče hráčů. V případě zájmu o účast, prosíme orientační potvrzení na email trenérů kategorie elévů. Ve čtvrtek 28.6. proběhne společná rozlučková akce kategorie elévů, bude upřesněno na trénincích.
Po 18.6.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Ostrava 1 11:4 3
2. Bohemians 1 8:2 3
3. Chodov 1 12:7 3
4. Pardubice 0 0:0 0
5. Liberec 1 7:12 0
6. Ústí 1 2:8 0
7. Tatran Střešovice 1 4:11 0

Partneři

Město Ostrava Tempish MS kraj DAV Floorball player
Copyright © 2018 1. SC Vítkovice Oxdog & eSports.cz, s.r.o.