Ženy Vítkovic porazily Herbadent!

15. listopadu 2013, CD

Vynikajícím finišem pro sebe urvaly hráčky Vítkovic televizní zápas s Herbadentem. Ve šlágru kola zářila brankářka Kubíčková, po dvou brankách daly Šponiarová a Paloncyová!

Utkání bylo po 40.minutách vyrovnané 2:2. Na branku Moniky Léblové odpověděla Ferencová, pak šly do vedení hostující hráčky, ale opět srovnala Kamila Paloncyová.

O druhé přestávce byla odtajněna nominace žen na MS. Vešly se do ní i tři vítkovické hráčky Anna Niemcová, Zuzana Halfarová a Hana Sládečková!

Divoká třetí třetina začla dvěma góly Herbadentu. Pak se ale děly věci! Kamila Paloncyová svým druhým gólem v utkání bleskově snížila. A pak slovenská legionářka v barvách Vítkovic Michaela Šponiarová dvěma zásahy utkání opět překlopila na stranu Vítkovic. Drama vrcholilo. V 55.minutě přiblížila Vítkovice třem bodům Ivana Šupáková! Vyloučení Pastuškové tři minuty před koncem znamenalo komplikaci, kterou ale vymazala fantastická brankářka Lenka Kubíčková! Dvěma góly Andrea Pastuškové a Veroniky Enenkelové v poslední minutě si Vítkovice výhru ještě pojistily!

1. SC WOOW Vítkovice – Herbadent Praha 11 SJM 8:4 (1:1, 1:1, 6:2)
Branky a nahrávky:
8. Léblová (Šupáková), 38. Paloncyová (Halfarová), 43. Paloncyová (Pastušková), 44. Šponiarová (Ratajová), 47. Šponiarová (Enenkelová), 55. Šupáková (Pastušková), 60. Pastušková (Kubíčková), 60. Enenkelová (Šponiarová) – 18. Ferencová (Jarolímová), 24. Urbánková (Klímová), 42. Košturiaková (Skořepová), 43. Ferencová (Hašová). Střely na branku: 33:38. Rozhodčí: Petřík – Podlesný. Vyloučení: 2:1. Bez využití. Diváci: 215. Nejlepší hráčky utkání: Lenka Kubíčková – Alexandra Ferencová.