Tabulka » Ženy A - 2017/18

Celková tabulka - Extraliga žen

P. Tým Z V Vp P Pp Skóre B RG 
1. 1. SC TEMPISH Vítkovice 44 40 0 4 0 434:108 120 +326
2. Ivanti Tigers FK Jižní Město 44 40 0 4 0 452:152 120 +300
3. Ivanti Tigers FK Jižní Město 44 40 0 4 0 452:152 120 +300
4. FAT PIPE Florbal Chodov 44 36 2 6 0 384:126 112 +258
5. FAT PIPE Florbal Chodov 44 36 2 6 0 384:126 112 +258
6. FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 44 30 2 10 2 356:222 96 +134
7. FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 44 30 2 10 2 356:222 96 +134
8. FbŠ Bohemians 44 20 2 22 0 242:278 64 -36
9. FbŠ Bohemians 44 20 2 22 0 242:278 64 -36
10. Panthers Praha 44 20 0 20 4 180:218 64 -38
11. KM automatik FBK Jičín 44 16 0 26 2 212:368 50 -156
12. KM automatik FBK Jičín 44 16 0 26 2 212:368 50 -156
13. Crazy girls FBC Liberec 44 14 2 28 0 194:344 46 -150
14. Crazy girls FBC Liberec 44 14 2 28 0 194:344 46 -150
15. FBS Olomouc 44 10 4 30 0 176:280 38 -104
16. Únětická 12 Tatran Střešovice 44 10 0 30 4 170:322 34 -152
17. Únětická 12 Tatran Střešovice 44 10 0 30 4 170:322 34 -152
18. K1 Florbal Židenice 44 10 0 34 0 144:258 30 -114
19. K1 Florbal Židenice 44 10 0 34 0 144:258 30 -114
20. TJ Sokol Královské Vinohrady 44 4 2 36 2 126:394 18 -268
21. TJ Sokol Královské Vinohrady 44 4 2 36 2 126:394 18 -268

Tabulka "doma"

P. Tým Z V Vp P Pp Skóre B RG 
1. FAT PIPE Florbal Chodov 22 22 0 0 0 192:44 66 +148
2. FAT PIPE Florbal Chodov 22 22 0 0 0 192:44 66 +148
3. 1. SC TEMPISH Vítkovice 22 20 0 2 0 222:44 60 +178
4. Ivanti Tigers FK Jižní Město 22 20 0 2 0 222:80 60 +142
5. Ivanti Tigers FK Jižní Město 22 20 0 2 0 222:80 60 +142
6. FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 22 14 2 4 2 166:106 48 +60
7. FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 22 14 2 4 2 166:106 48 +60
8. Panthers Praha 22 10 0 12 0 90:98 30 -8
9. Panthers Praha 22 10 0 12 0 90:98 30 -8
10. FbŠ Bohemians 22 10 0 12 0 120:156 30 -36
11. FbŠ Bohemians 22 10 0 12 0 120:156 30 -36
12. KM automatik FBK Jičín 22 8 0 12 2 102:178 26 -76
13. KM automatik FBK Jičín 22 8 0 12 2 102:178 26 -76
14. Crazy girls FBC Liberec 22 8 0 14 0 94:184 24 -90
15. Crazy girls FBC Liberec 22 8 0 14 0 94:184 24 -90
16. FBS Olomouc 22 6 2 14 0 106:156 22 -50
17. FBS Olomouc 22 6 2 14 0 106:156 22 -50
18. K1 Florbal Židenice 22 6 0 16 0 72:128 18 -56
19. K1 Florbal Židenice 22 6 0 16 0 72:128 18 -56
20. TJ Sokol Královské Vinohrady 22 4 2 14 2 72:170 18 -98
21. TJ Sokol Královské Vinohrady 22 4 2 14 2 72:170 18 -98
22. Únětická 12 Tatran Střešovice 22 4 0 16 2 98:170 14 -72

Tabulka "venku"

P. Tým Z V Vp P Pp Skóre B RG 
1. Ivanti Tigers FK Jižní Město 22 20 0 2 0 230:72 60 +158
2. 1. SC TEMPISH Vítkovice 21 19 0 2 0 206:61 57 +145
3. FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 22 16 0 6 0 190:116 48 +74
4. FAT PIPE Florbal Chodov 22 14 2 6 0 192:82 46 +110
5. FbŠ Bohemians 21 10 2 9 0 120:118 34 +2
6. Panthers Praha 22 10 0 8 4 90:120 34 -30
7. Crazy girls FBC Liberec 22 6 2 14 0 100:160 22 -60
8. KM automatik FBK Jičín 21 7 0 14 0 102:183 21 -81
9. Únětická 12 Tatran Střešovice 22 6 0 14 2 72:152 20 -80
10. FBS Olomouc 22 4 2 16 0 70:124 16 -54
11. K1 Florbal Židenice 22 4 0 18 0 72:130 12 -58
12. TJ Sokol Královské Vinohrady 22 0 0 22 0 54:224 0 -170

Legenda tabulky

P - Pořadí
Z - Zápasy
V - Výhry
Vp - Výhry po prodl.
Pp - Prohry po prodl.
P - Prohry
Skóre - vstřelené góly : obdržené góly
RG - Rozdíl gólů
B - Body

Zápasy

Úterý 10.4.2018
 

Bleskovky

Mladší žáci

V pátek 22. června se neuskuteční trénink mladších žáků (družstvo se účastní mezinárodního turnaje Hummel Open Game v Brně).
Čt 21.6.

Přípravka

Trénink v pátek 22. června se nekoná (družstvo přípravky se účastní brněnského mezinárodního turnaje Hummel Open Game).
St 20.6.

Elévové

Tréninky kategorie elévů od úterý 19.6. do pondělí 25.6. včetně jsou zrušeny z důvodu účasti družstva na turnaji v Brně. Poslední trénink kategorie elévů této sezóny proběhne v úterý 26.6. 15-16 v SC Dubina. Na tento trénink zveme ke společnému přátelskému utkání rodiče hráčů. V případě zájmu o účast, prosíme orientační potvrzení na email trenérů kategorie elévů. Ve čtvrtek 28.6. proběhne společná rozlučková akce kategorie elévů, bude upřesněno na trénincích.
Po 18.6.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Ml. Boleslav 26 208:104 68
2. Chodov 26 210:107 67
3. Vítkovice 26 186:120 64
4. Otrokovice 26 138:105 47
5. Bohemians 26 163:137 47
6. Sparta 26 155:134 47
7. Tatran Střešovice 26 145:138 37
8. Pardubice 26 124:142 34
9. Ostrava 26 132:163 32
10. Liberec 26 153:190 24
11. Česká Lípa 26 119:196 24
12. Znojmo 26 118:179 23
13. Brno 26 108:155 17
14. Ústí 26 101:190 15

Partneři

Město Ostrava Tempish MS kraj DAV Floorball player
Copyright © 2018 1. SC Vítkovice Oxdog & eSports.cz, s.r.o.