Zápasy » Muži A 2003/04

Zobrazení: jen výsledky | statistiky | doma | venku | vše
kolodatumdomácíhosté třetiny
. Středa 1.1.1. SC TEMPISH Vítkovice Bulldogs Brno 7:3 (2:1, 2:1, 3:1)
. Čtvrtek 2.1.1. SC TEMPISH Vítkovice FbŠ Exel Praha 3:4 (0:2, 1:0, 2:2)
. Pátek 3.1.FBC Pepino Ostrava 1. SC TEMPISH Vítkovice 6:3 (2:0, 4:2, 0:1)
. Sobota 4.1.Torpedo Pegres Havířov 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:7 (1:1, 1:0, 1:6)
. Neděle 5.1.1. SC TEMPISH Vítkovice Acema Sparta Praha 5:3 (3:2, 1:1, 1:0)
. Pondělí 6.1.1. SC TEMPISH Vítkovice Reebok team SSK Future by 3M 3:5 (0:1, 1:3, 2:1)
. Úterý 7.1.1. SC TEMPISH Vítkovice 1. SC Ostrava 12:3 (4:0, 6:2, 2:1)
. Středa 8.1.FAT PIPE FLORBAL CHODOV 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:5 (2:4, 1:0, 1:1)
. Čtvrtek 9.1.Tatran Techtex Střešovice 1. SC TEMPISH Vítkovice 5:0 (3:0, 0:0, 2:0)
. Pátek 10.1.1. SC TEMPISH Vítkovice FBC Liberec 5:4p (0:1, 3:1, 1:2 - 1:0)
. Sobota 11.1.1. SC TEMPISH Vítkovice FbK Bohemians DHS Praha 4:7 (4:2, 0:3, 0:2)
. Neděle 12.1.Bulldogs Brno 1. SC TEMPISH Vítkovice 9:4 (2:2, 3:1, 4:1)
. Pondělí 13.1.FbŠ Exel Praha 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
. Úterý 14.1.1. SC TEMPISH Vítkovice FBC Pepino Ostrava 2:12 (0:2, 2:5, 0:5)
. Středa 15.1.1. SC TEMPISH Vítkovice Torpedo Pegres Havířov 6:1 (1:0, 2:0, 3:1)
. Čtvrtek 16.1.Acema Sparta Praha 1. SC TEMPISH Vítkovice 7:3 (1:0, 3:2, 3:1)
. Pátek 17.1.Reebok team SSK Future by 3M 1. SC TEMPISH Vítkovice 6:5 (2:1, 2:1, 2:3)
. Sobota 18.1.1. SC Ostrava 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:15 (1:6, 0:5, 0:4)
. Neděle 19.1.1. SC TEMPISH Vítkovice FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:3 (0:1, 1:1, 2:1 - 1:0)
. Pondělí 20.1.1. SC TEMPISH Vítkovice Tatran Techtex Střešovice 6:2 (2:0, 1:1, 3:1)
. Úterý 21.1.FBC Liberec 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:6 (1:2, 1:0, 0:4)
. Středa 22.1.FbK Bohemians DHS Praha 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:15 (1:3, 2:7, 1:5)

Zápasy

Úterý 10.4.2018
 

Bleskovky

Mladší žáci

V pátek 29. června se nebude konat trénink mladších žáků.
Út 26.6.

Mladší žáci

V pátek 22. června se neuskuteční trénink mladších žáků (družstvo se účastní mezinárodního turnaje Hummel Open Game v Brně).
Čt 21.6.

Přípravka

Trénink v pátek 22. června se nekoná (družstvo přípravky se účastní brněnského mezinárodního turnaje Hummel Open Game).
St 20.6.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Ml. Boleslav 26 208:104 68
2. Chodov 26 210:107 67
3. Vítkovice 26 186:120 64
4. Otrokovice 26 138:105 47
5. Bohemians 26 163:137 47
6. Sparta 26 155:134 47
7. Tatran Střešovice 26 145:138 37
8. Pardubice 26 124:142 34
9. Ostrava 26 132:163 32
10. Liberec 26 153:190 24
11. Česká Lípa 26 119:196 24
12. Znojmo 26 118:179 23
13. Brno 26 108:155 17
14. Ústí 26 101:190 15

Partneři

Město Ostrava Tempish MS kraj DAV Floorball player
Copyright © 2018 1. SC Vítkovice Oxdog & eSports.cz, s.r.o.