Rytířky v taktickém zápase porazily Olomouc s čistým kontem

20. listopadu 2023, Michal Dannhofer

1. SC TEMPISH Vítkovice – FBS Olomouc 4:0

Vítkovické Rytířky ukázaly v neděli na Dubině svou sílu! V exponovaném zápase proti Olomouci, který byl velmi takticky svázaný, dokázaly porazit svého soupeře poměrem 4:0 a ani ve druhém vzájemném utkání s ním tak neprohrály.

Utkání mezi Vítkovicemi a Olomoucí bylo hodně takticky svázané, především určitá vyspělost Olomouce překvapila a nelze se tedy divit, že přijela na Dubinu se skalpem Chodova.

Na Rytířky si ale nepřišla: ty byly především od druhé třetiny lepším týmem a zápas zaslouženě dovedly do vítězného konce poměrem 4:0.

V tabulce navíc přeskočily FBC Ostrava, druhý ostravský tým totiž podlehl 4:6 Bulldogs Brno.

Mgr. Dušan Dudešek „Z naší strany to dnes byl perfektní výkon.“

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBS Olomouc 4:0
branky: 25. Michaela Šponiarová, 34. Šárka Staňková, 34. Vendula Maroszová, 56. Michaela Kubečková; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 112; zásahy brankářů: Nikola Příleská 7 - Klára Hodulíková 14; po třetinách: 0:0, 3:0, 1:0

1. SC TEMPISH Vítkovice: Příleská - Staňková, Gajdošová, Willmannová, Lenfeldová, Kubalčíková, Matýsková, Částečková - Kubečková, Seevaldová, Sikorová - Šponiarová, Planková, Maroszová - Hyršová, Kabelková, Grapena - Horečková

FBS Olomouc: Hodulíková - Baumgartner, Hlaviznová, Z. Kuchařová, Horčičková, Pěnkavová, Zmrzlá, Soušková, Poláčková - Reimerová, Vaculová, Cholinská - Zerzánová, Pešavová, Řeháková - Hegingerová, Hubáčková, Šablaturová